Superbet Kod Promocyjny

Jeśli szukacie hasła, które działa jak kod promocyjny Superbet (to hasło BCVIP) to trafiliście idealnie. Dzięki wpisaniu kodu bonusowego do Superbet otrzymacie wiele korzyści, a najważniejsza z nich to bonus, który może sięgnąć aż do 1554 PLN! Zostanie on aktywowany automatycznie po wpisaniu w formularzu rejestracji i działa we wszystkich sekcjach serwisu - na zakładach bukmacherskich, obstawianiu live oraz sportach wirtualnych. Odblokowuje to Wam dostęp do atrakcyjnego bonusu na start od Superbet.

Superbet Kod Promocyjny

Typ bonusu Opis bonusu
Superbet Kod Promocyjny: BCVIP
Łączna kwota bonusu od Superbet: do 1554 PLN
Cashback Superbet: do 1300 PLN
Bonus od depozytu: do 200 PLN
Bonus za aplikację Superbet: 20 PLN
Extra Bonus w Superbet: 34 PLN

1. Superbet Kod Bonusowy

Superbet max bonus (maksymalny bonus online)
Superbet Kod promocyjny grudzień 2022
Superbet Kod promocyjny styczeń 2023
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Zastanawiacie się, jaki jest kod promocyjny do Superbet? Wyjaśnimy to już na początku naszych rozważań. Żeby zgarnąć kod bonusowy do Superbet, wystarczy, że wpiszecie hasło BCVIP podczas rejestracji. W ten sposób, kod promocji Superbet zostanie automatycznie przypisany do waszego konta - i to tyle! Żaden inny kod rejestracyjny do Superbet nie jest w tej chwili potrzebny. Wszystko rozchodzi się o kod BCVIP! Pamiętajcie też, że zastosowanie kodu promocyjnego w Superbet ma swoje korzyści. Jakie? Przede wszystkim: zdobycie bonusu na start w Superbet. Jakie są inne kody promocyjne na zakłady bukmacherskie dowiesz się poszukując ich dzięki wygodnej wyszukiwarce na naszej stronie startowej.

Standardowy bonus na Superbet
Pakiet bonusowy aż do 1554 PLN!

2. Jak zarejestrować się w Superbet?

Żeby jednak zyskać dostęp do bonusu powitalnego w Superbet, najpierw trzeba przebrnąć przez proces rejestracji w Superbet. Jak to zrobić? Wystarczy, że wykonacie kilka prostych czynności. Sam bukmacher podkreśla, że wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje w serwisie Superbet tylko kilka minut.

Rejestracja w Superbet. Krok po kroku.

  • Żeby przejść do rejestracji w Superbet, wystarczy, że aktywujesz link na portalu KodPromocyjny,
  • Po przejściu do ekranu rejestracji należy wypełnić wymagane pola,
  • W pierwszym etapie rejestracji, użytkownik musi podać swoje imię i nazwisko,
  • Następnie należy wprowadzić dane do konta - adres mailowy czy hasło,
  • W celu sprawdzenia tożsamości gracza należy podać również narodowość oraz numer PESEL (jeśli wybrana narodowość to Polska. Jeśli nie - inne wymagane dane, np. numer paszportu),
  • Należy wybrać kraj zamieszkania,
  • Przedostatnim krokiem jest wpisanie kodu promocyjnego Superbet, czyli hasła BCVIP
  • Ostatnią wymaganą czynnością jest akceptacja regulaminu Superbet.

Po założeniu konta, będziecie mogli zalogować się do portalu Superbet. W tym momencie będziecie posiadaczami konta tymczasowego. Żeby mieć dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu, musicie zweryfikować swoje dane poprzez przesłanie skanu dokumentów. Jak zarejestrować się u topowego bukmachera STS dowiesz się czytając naszą recenzję, przy okazji będziesz wiedział również jaki jest w STS kod vouchera.

3. Bonus powitalny Superbet

Każdy nowy gracz Super Bet może liczyć na bonus powitalny w tym serwisie. Co każdy z użytkowników dostanie w ramach pakietu na start w Superbet? Bonus w Superbet składa się z kilku części. Pierwsza z nich to bonus od premierowego depozytu - 100% do kwoty 200 PLN. Żeby go zgarnąć, wystarczy, że wpłacicie co najmniej 20 PLN na swoje konto gracza. Oczywiście, żeby móc wypłacić bonus, należy spełnić warunki obrotem premią. Warunki w przypadku tej promocji są jednak bardzo proste. Wystarczy jednokrotny obrót po kursie minimalnym 1.80. Dodatkowym zadaniem, przed jakim stoją użytkownicy, jest dodanie co najmniej 2 zdarzeń w ramach tego samego kuponu, przy kursie co najmniej 1.30 (każdego z nich).

Nieco inaczej przedstawia się kwestia drugiej części bonusu na start, gdzie wymagany jest 2-krotny obrót przyznaną promocją. Pozostałe wymagania są identyczne. Co dostaniecie w ramach drugiej części bonusu na start od Super Bet? Jest to cashback do 1300 PLN! Co ciekawe, nie dotyczy on jednak tylko pierwszego zakładu w Superbet, ale całego, pierwszego tygodnia przygody z Superbet! Do kwoty bonusu liczona jest suma zagranych stawek - z uwzględnieniem (co oczywiste) 12% podatku. Trzeba przyznać, że cashback w Super Bet to bardzo ciekawe rozwiązanie bonusu “bez ryzyka”. Jak wypada ta promocja na tle pozostałych marek na rynku, dowiesz się poznając bonusy gratis za założenie konta u bukmachera.

4. Oferta SuperBet

4.1 Superbet Zakłady Bukmacherskie Online

Oferta Superbet na zakłady bukmacherskie jest bardzo atrakcyjna. Co prawda, nie różni się ona praktycznie niczym od tego, co proponują pozostałe firmy na polskim rynku hazardowym. Należy jednak docenić to, że Superbet nie odstaje od konkurencji i potrafi swoim nowym użytkownikom zaoferować zakłady na wysokim poziomie. Legalny bukmacher Superbet pozwala na granie na kuponach zarówno w trybie pre-match, jak i live. Ponadto, każdy użytkownik Superbet może skorzystać z zakładów na sporty wirtualne. W Superbet obejmują one obstawianie wyścigów konnych, samochodowych czy nawet chartów! Co ciekawe, w ramach sportów wirtualnych w Superbet nie doświadczymy zakładów na piłkę nożną. Można to uznać za spore zaskoczenie.

4.2 Aplikacja mobilna Superbet i metody płatności

Superbet od początku swojej działalności wiedział, że musi zwrócić się również w stronę użytkowników aplikacji mobilnych. “Super aplikacja” od Superbet umożliwia grę na zakładach bukmacherskich w tym portalu z każdego zakątka świata. Aplikacja Superbet jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. W przypadku pierwszego z systemów, wymagana jest wersja co najmniej 5.0, a jeżeli mówimy o systemie producenta z logiem nadgryzionego jabłka, musimy być zaopatrzeni w urządzenie z wersją minimum 11.0.

Wersję Superbet na Androida pobierzecie bezpośrednio ze strony bukmachera. Jeśli chodzi o iOS, apkę Superbet możecie pozyskać z AppStore. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak apka Superbeta, jak i cała oferta tego bukmachera wypada na tle innych marek, zerknij na nasz ranking polskich legalnych zakładów bukmacherskich.

Pamiętajcie o tym, że za pobranie aplikacji Superbet otrzymacie dodatkowe 20 PLN od tego bukmachera, które możecie wykorzystać oczywiście na obstawianie zakładów!

5. Opinie o Superbet - recenzja na plus?

Zbliżamy się do końca naszej recenzji bukmachera Superbet. Opinie i pierwsze wrażenia - po premierowym odwiedzeniu portalu przez któregokolwiek użytkownika - mogą być jak najbardziej pozytywne. Nie jest to może najwyższa półka, bo o to byłoby trudno każdemu, nowemu graczowi na polskim rynku, jednak Superbet to solidny poziom. W tej chwili można jedynie zastanawiać się, czy zakłady w Superbet osiągną kiedyś pułap liderów rynku hazardowego - ale na ten moment nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Czas pokaże.

6. Najczęściej zadawane pytania o Superbet - FAQ

6.1 ✔️ Czy Superbet to zaufana marka?

Superbet posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów. Pozwala ona tej firmie na prowadzenie legalnej działalności bukmacherskiej na terenie RP. Dzięki temu można uznać Superbet również za zaufaną markę.

6.2 💰 Ile wynosi bonus na start w Superbet?

Każdy nowy użytkownik może liczyć na premię w wysokości do 1554 PLN na start swojej przygody z serwisem Superbet.

6.3 🙋 Jaki jest kod promocyjny do Superbet?

Żeby poznać kod promocyjny do Superbet, wystarczy, że zapoznacie się z naszym artykułem o Superbet na portalu KodPromocyjny.

skomentuj SuperbetKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie