KodPromocyjny.org.pl pl

Bukmacherzy bez weryfikacji

przez Kod Promocyjny z
Bukmacherzy bez weryfikacji

Bukmacherzy bez weryfikacji chwalą się tym, że pozwalają graczom na błyskawiczną rejestrację i niemal natychmiastowe obstawianie zakładów. I tak, rzeczywiście da się w większości firm szybko utworzyć konto i z rozpędu zabrać się za tworzenie kuponów. Jednak prędzej czy później bez weryfikacji grać się u polskich buków nie da. Dlaczego? Tłumaczymy poniżej i sprawdzamy, jak wygląda sprawa braku weryfikacji u największych bukmacherów w kraju.

1. Czy bukmacherzy mogą działać bez weryfikacji użytkowników?

Tak i nie. Bukmacherzy pozwalają graczom utworzyć konto w swoich serwisach bez skanu dowodu lub innej formy potwierdzenia tożsamości, ale taki login jest w pewnym sensie niepełny. Można na nim skorzystać z bonusu powitalnego, zdeponować środki, stawiać zakłady i nawet wygrywać pieniądze. Ale nie da się tej kasy wypłacić. A nieraz po upływie ściśle określonego w regulaminie bukmachera czasu konto zostanie zdezaktywowane (nie zawsze, ale bywa i tak – o tym przekonacie się w toku dalszej lektury tego tekstu). Do momentu weryfikacji jest ono bowiem tylko tymczasowe.

Jednym zdaniem: firmy mogą przyjmować od Was zakłady bukmacherskie bez weryfikacji czy skanu dowodu, ale koniec końców i tak „uśmiechną” się do Was z prośbą o weryfikację tożsamości. Zrobią to z kilku powodów.

Załóż konto w STS i zgarnij bonus!

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny

Przede wszystkim dlatego, że bez potwierdzenia danych osobowych konto mógłby utworzyć właściwie każdy. A przecież nie można obstawiać zakładów przed ukończeniem 18-tki. Polskie prawo traktuje to bardzo serio. Już na etapie składania wniosku o udzielenie licencji na oferowanie w Polsce zakładów online, przyszły bukmacher musi zaprezentować m.in. „projektowane zasady weryfikacji ukończenia 18. roku życia przez uczestników zakładów” – to cytat z ustawy o grach hazardowych.

Poza tym zerknijmy do kluczowego w tym kontekście art. 15d ust. 3, w którym czytamy: „Podmiot urządzający gry hazardowe przez sieć Internet jest obowiązany prowadzić, w czasie rzeczywistym, w urządzeniu archiwizującym usytuowanym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) – strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, archiwizację wszelkich danych związanych z urządzaną grą hazardową, w tym wymienianych między tym podmiotem a uczestnikiem gier hazardowych, pozwalających na ustalenie przebiegu i wyniku gier hazardowych oraz przeprowadzanych transakcji wynikających z tych gier oraz danych niezbędnych do identyfikacji uczestnika gier hazardowych”.

Odbierz specjalny bonus od Fortuny!

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 630 PLN!
Kod promocyjny

Pamiętajcie też, że można mieć tylko jedno konto u jednego bukmachera. Weryfikacja danych jest więc konieczna, żeby serwis miał pewność, że dana osoba nie stara się omijać tej reguły i grać w modelu multikont. Poza tym nie można obstawiać zakładów w imieniu innych – bukmacher także z tego powodu prosi o skan dowodu lub inne potwierdzenie tożsamości.

Weryfikacja jest, jak widać potrzebna, ale to oczywiście prawda, że można bez niej założyć konto tymczasowe i zacząć obstawiać zakłady u bukmacherów. Zobaczcie, jak to dokładnie wygląda w trzech przykładowych serwisach.

2. Czy STS to bukmacher bez weryfikacji?

STS pozwala na założenie niezweryfikowanego konta tymczasowego. Daje sporo możliwości (np. grę w aplikacji bukmachera i dostęp do wszystkich zakładów), ale ma też ważne ograniczeń. Przede wszystkim łączny limit stawek wynosi 8000 zł. Poza tym do momentu pełnej weryfikacji nie da się wypłacić kasy. Stanie się to możliwe po okazaniu danych z dowodu osobistego i przekształceniu w ten sposób konta tymczasowego w konto stałe.

Aby utworzyć konto stałe, trzeba z poziomu konta tymczasowego uzupełnić wszystkie brakujące dane, zweryfikować e-mail i numer telefonu oraz dodać skan dokumentu potwierdzającego tożsamość (pdf, png, jpg lub jpeg o rozmiarach od 100 kB do 10 MB – dane na skanie muszą być czytelne!). Procedura weryfikacji konta trwa ok. 15 minut – STS poinformuje Was o zakończeniu procesu. Po utworzeniu stałego konta czeka na Was ekskluzywna oferta od STS kod promocyjny gwarantujący premię aż do 1660 zł! My jak najbardziej ją rekomendujemy!

3. Czy Fortuna pozwala założyć konto bez weryfikacji?

Tak, w Fortunie można grać na koncie tymczasowym. Po rejestracji bez potwierdzania danych osobowych bukmacher pozwala skorzystać z premii powitalnej z naszym kodem promocyjnym. Możecie też wpłacić pieniądze na konto i obstawiać wszystkie dyscypliny z oferty serwisu. Jednak nie będziecie mogli wygrać więcej niż 2279,99 zł na jednym zakładzie.

Konto tymczasowe w Fortunie jest aktywne przez 28 dni, po których bukmacher automatycznie je wyłącza. Aby tego uniknąć i nie stracić wygranych w międzyczasie pieniędzy, musicie przejść przez proces weryfikacji. Opcje są dwie.

W pierwszej skanujecie dowód osobisty i przekazujecie go bukmacherowi. Druga możliwość to weryfikacja w Fortunie bez dowodu, bo za pośrednictwem usługi MojeID. To potwierdzenie z poziomu jednego z tych banków: Santander, Credit Agricole, BNP Paribas, BOŚ, mBank, Banki Spółdzielcze zrzeszone w BPS, Getin Bank, Inteligo, ING, Pekao SA i PKO BP.

Pamiętajcie, że w naszym serwisie oprócz tego typu artykułów znajdziecie również aktualne informacje o bonusach. Przykładowo - jeśli interesuje Was VIP kod promocyjny do Elitebet to bez najmniejszego problemu znajdziecie go właśnie u nas!

4. Czy trzeba weryfikować konto w LVBet?

LVBet nie różni się pod tym względem od innych serwisów. Bukmacher w ten sposób zachęca do szybkiej rejestracji bez weryfikacji: „W ciągu 1 minuty możesz zostać naszym Nowym Graczem! Śmiało skorzystaj z dostępnych metod płatności i dokonaj pierwszego depozytu. Na koncie tymczasowym obstawiać możesz do osiągnięcia określonego limitu stawek, nie ma możliwości dokonania wypłaty”.

Konto tymczasowe w LVBet założycie po weryfikacji numeru telefonu i e-maila. Możecie mieć je tak długo jak chcecie. Pamiętajcie tylko o 8000 zł limitu stawek i tym, że większość bonusów (poza powitalnym) jest na takim koncie nieaktywna. Żeby skasować to ograniczenie i zyskać możliwość wypłaty kasy, musicie ukończyć pełną rejestrację konta. Nic trudnego, wystarczy, że uzupełnicie wszystkie dane osobowe i prześlecie do LVBet skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.

LVBet, podobnie jak inni bukmacherzy bez weryfikacji, idzie więc na rękę graczom, którzy chcą szybko założyć konto i obstawiać zakłady czy to na komputerze, czy na telefonie (sprawdź, jak obstawiać w aplikacji LVBET na iOS lub Androidzie) – ale pełna funkcjonalność serwisu włączy się dopiero po podaniu wszystkich danych osobowych.

Krótko podsumowując, super, że bukmacherzy bez weryfikacji pozwalają nam na dokładne przetestowanie ich serwisów, ale finalnie opłaca się założyć normalne konto, aby móc korzystać ze wszystkich dostępnych funkcjonalności!

skomentuj BukmacherzyBezWeryfikacji
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie