Wett Arena Kod Promocyjny

przez Kod Promocyjny z

W najbliższych kilku czy też kilkunastu miesiącach możemy się spodziewać startu nowego bukmachera i wtedy na pewno przyda Wam się kod promocyjny do Wett Arena. To zakłady bukmacherskie, które otrzymały już zgodę na prowadzenie zakładów wzajemnych od krajowego Ministerstwa Finansów. Jak będzie wyglądał serwis, skąd w ogóle pochodzi ta marka i czego się możemy spodziewać pod kątem bonusów jak i samego portalu – przedstawiamy poniżej w naszej zapowiedzi nowego bukmachera Wett Arena.

Wett Arena kod promocyjny 2023

Promocja: Szczegóły:
Wett Arena kod promocyjny 2023 Więcej informacji po starcie serwisu
Bonus na start Więcej informacji po starcie serwisu
Dodatkowe promocje Więcej informacji po starcie serwisu

W tym artykule dowiecie się między innymi tego skąd wziął się ten bukmacher na naszym rynku oraz co może zaoferować nam na start. Koniecznie sprawdźcie naszą opinie o WettArena!

1. Wett Arena Polska – kiedy została przyznana licencja na zakłady?

Wettarena max bonus (maksymalny bonus online)
Wettarena Kod bonusowy marzec 2023
Wettarena Kod bonusowy kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023
styczeń 2024 luty 2024

Jak wspomnieliśmy, Wett Arena to licencjonowany bukmacher, który znajduje się w oficjalnym spisie bukmacherów na stronie ministerstwa. Numer 24 na wspomnianej liście to jednak ciekawy przypadek. Wett Arena na ten moment posiada jedynie zgodę na prowadzenie... zakładów stacjonarnych. Nie wyobrażamy sobie jednak, aby Wett Arena online miała nie wystartować – to po prostu zabieg polegający na szybszym uzyskaniu licencji. Podobnie zrobił Go Bet, który przecież wystartował koniec końców jako bukmacher internetowy.

To też rzuca światło na to kiedy bukmacher może wystartować. Zanim to nastąpi, Wett Arena musi uzyskać licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet. W przypadku punktów naziemnych, zgoda została wystawiona już w okolicach początku grudnia 2022 roku.

Skąd w ogóle wziął się bukmacher Wett Arena Polska? To marka prowadząca działalność na rynku niemieckim. Nie jest szczególnie dużym graczem jak choćby Bet365, Betano czy niemieckie Tipico, posiada jednak punkty naziemne, choćby w Berlinie (i chwali się na banerach, że jest numerem 1 w tym mieście) i to może wskazywać, że mimo gasnącej popularności tego typu miejsc, Wett Arena może i tak sprobować tego modelu biznesowego w naszym kraju.

2. Bonus powitalny w Wett Arena – jak będzie wyglądać?

Jaki będzie bonus na start w Wett Arena? Na ten moment możemy tylko dywagować. W niemieckiej wersji jest to typowy bonus depozytowy – 100% do 100 euro. To ciekawy pomysł, ale na polskim rynku to na pewno za mało, aby się wybić.

Przekonać polskiego gracza nie jest tak prosto, ale gdyby w Wett Arena był freebet, na pewno byłoby łatwiej. Warto również zerknąć jak to wygląda u topowych bukmacherów. Na przykładzie STS lub tego co daje kod promocyjny do Betters można stwierdzić, że bardzo ważnym elementem bonusu w Wett Arena będzie na pewno zakład bez ryzyka. Przykładowo w STS wynosi on 100 PLN i takiej też wartości na start spodziewamy się u nowego bukmachera.

3. Gdzie wpisać kod bonusowy w Wett Arena?

Na ten moment nie jest dostępny kod promocyjny do Wett Arena – bukmacher jeszcze nie wystartował, a hasła premiowe są udostępniane właśnie po starcie. Wiemy natomiast gdzie trzeba będzie wpisać kod vouchera Wett Arena. To proste – kody promocyjne do bukmacherów z najlepszymi bonusami zawsze trzeba wpisywać w formularzu rejestracyjnym. Czy będzie to od razu w pierwszym kroku, czy pod koniec zakładania konta, nie robi to już większej różnicy.

W skrajnych przypadkach kod promocyjny Wett Arena może być również dostępny przy depozycie – jednak wtedy dotyczy to raczej dodatkowych promocji, tak jak choćby u bukmachera Betcris.

4. Oferta Wett Arena na zakłady bukmacherskie

Nie zaskoczymy Was na pewno jeżeli powiemy Wam, że zakłady bukmacherskie w Wett Arena będą dotyczyły głównie najpopularniejszych sportów jak piłka nożna, tenis, hokej i inne.

Na pewno bukmacher Wett Arena będzie musiał dostosować swoją ofertę do polskich graczy. To oznacza, że będzie musiał udostępniać kursy na gale MMA, nie tylko te w pełni profesjonalne, ale również walki z udziałem celebrytów.

5. Aplikacja i metody płatności w Wett Arena

Na ten moment nie jesteśmy w stanie stwierdzić jakie będą dostępne metody płatności w Wett Arena, ale na pewno jeżeli bukmacher chce się liczyć na rynku, musi udostępnić takie możliwości jak płatność kartą, blik, przelewy bankowe, płatność przez serwisy typu przelewy24, payu, dotpay czy tpay, a mile widzianymi przez graczy opcjami byłyby na pewno paysafecard oraz paypal. Jeżeli chodzi o aplikację mobilną od Wett Arena, tej się oczywiście spodziewamy, ale nie szybciej niż 6-12 miesięcy po starcie.

Natomiast jeśli interesuje Cię tamat obstawiania przez appki to możesz już teraz sprawdzić, jak obstawiać zakłady w aplikacji Fortuny lub w innych wybranych serwisach.

6. Opinie o Wett Arena – przyszły topowy bukmacher?

Jaka jest nasza opinia o WettArena? Nie ocenimy na ten moment tego bukmachera sprawiedliwie, bo nie wiemy co ma do zaoferowania i jakie ma zamiary względem polskiego rynku, a różnica w podejściu biznesowym między Polską a Niemcami może być spora. Dla nas start Wett Arena to wielka niewiadoma. Samo uruchomienie serwisu przypadnie zapewne najwcześniej na koniec roku 2023, a że nie jest to topowy bukmacher u naszych zachodnich sąsiadów, trudno stwierdzić, czy z miejsca zainteresuje graczy – nie jest to jednak warunek konieczny, bo oferujący również kody promocyjne Superbet, który operuje także w innych krajach i nie jest jakąś globalną marką, w Polsce poczyna sobie naprawdę nieźle.

7. FAQ – najczęściej zadawane pytania o Wett Arena

7.1 1️⃣ Czy Wett Arena to zaufana marka?

Tak, Wett Arena posiada licencję na zakłady bukmacherskie, na ten moment w formie naziemnej.

7.2 2️⃣ Czy Wett Arena ma już aplikację mobilną?

Aplikacja od Wett Areny nie jest dostępna, gdyż bukmacher nie jest jeszcze dostępny online, apka powinna pojawić się do 6-12 miesięcy po starcie portalu.

7.3 3️⃣ Czy kod promocyjny do Wett Arena jest już dostępny?

Kod promocyjny do Wett Arena będzie do odebrania na naszym portalu jak tylko bukmacher wystartuje.

skomentuj WettArenaKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie