Voucher STS

przez Kod Promocyjny z
Voucher STS

Jeżeli chcecie podnieść wartość bonusu powitalnego, potrzebujecie Voucher STS. Jest nim hasło: BCVIP. Bukmacher przyzna Wam dzięki niemu premię w standardowej wysokości i dorzuci co nieco w ramach współpracy z nami. Łącznie możecie liczyć nawet na 1660 PLN. Jak to dokładnie działa, skąd wziąć działający w STS voucher i czy jest on darmowy – to tłumaczymy w artykule poniżej.

Voucher STS: BCVIP

Promocja: Kwota bonusu: Kod vouvhera STS:
Bonusy od depozytu do 1500 PLN BCVIP
Zakład bez ryzyka 100 PLN BCVIP
Premia za wykonanie zadań 60 PLN BCVIP

1. Czym są darmowe vouchery bukmacherskie?

Zanim konkretnie o kodzie vouchera do STS, w paru zdaniach o tym, czym tego rodzaju kody w ogóle są. Mówiąc obrazowo na przykładzie vouchera STS: to krótkie hasła, które wpisuje się w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta u bukmacherów. Tak to działa najczęściej, bo bywa, że voucher wpisuje się w panelu na koncie użytkownika, czyli już po zalogowaniu – to jednak rzadsza opcja i nie dotyczy STS. Dzięki wpisaniu kodu do bukmachera dociera sygnał, że należy Wam się bonus powitalny lub standardową promocję należy dla Was zwiększyć.

Zastanawiacie się, skąd się biorą darmowe vouchery? To proste. Bukmacherzy tworzą je w porozumieniu z takimi serwisami jak nasz. Jednym zdaniem: jeżeli skierujecie się do bukmachera bezpośrednio od nas i podacie nasz kod, zostaniecie uznani za „swoich” – zaufanych użytkowników, którym należy się coś gratis.

Przeczytajcie teraz, jak to działa na przykładzie vouchera do STS, bo dla stałych i godnych zaufania klientów ten bukmacher ma naprawdę wartą uwagi ofertę na przywitanie. Prześledźmy sobie to krok po roku – od pozyskania kod bonusowego przez rejestrację po odbiór premii.

W naszym serwisie oprócz vouchera STS znajdziecie również dostępne bonusy od innych bukmacherów. Dlatego jeśli interesuje Was przykładowo go bet kod promocyjny na start dla nowych graczy to znajdziecie specjalny artykuł, w którym umieściliśmy wszystkie najważniejsze informacje na ten temat.

2. Gdzie znaleźć Voucher do STS?

Nie wiecie, gdzie szukać kodu vouchera STS na potrzeby rejestracji? Znajdziecie go na naszej stronie w zakładce „Wszystkie kody” (są tu także hasła do innych bukmacherów), podajemy go również w tym artykule. Jak napisaliśmy na wstępie, voucher STS to kod: BCVIP.

Pozwólcie, że dwie rzeczy Wam doradzimy. To wskazówki, które stosujcie nie tylko w odniesieniu do STS. One sprawdzają się zawsze wtedy, gdy szukacie vouchera na zakłady bukmacherskie.

  • Vouchery wtedy mają sens, gdy są darmowe. Nie nabierajcie się więc na płatne kody i nie łapcie na oferty w stylu „voucher do STS za SMS Premium”, bo istnieje spore ryzyko, że ktoś chce Was naciągnąć. Zresztą, sami powiedzcie: co to za gratisowy bonus, za który trzeba zapłacić? No właśnie, nie miałoby to sensu…
  • Poza tym korzystajcie tylko z kodów pozyskanych z zaufanych źródeł. Zdarza się, że na forach internetowych traficie na nieaktywne kody, których wpisanie nic Wam nie da. Zwłaszcza że raz założonego konta nie „odzałożycie”. A tym samym bezpowrotnie stracicie możliwość podniesienia swojego bonusu powitalnego (lub szansę na premię w ogóle!).

Te sprawy Was nie dotyczą, jeśli zakładacie konto z naszym voucherem do STS. Spójrzcie, więc jak dostać powiększony bonus.

Jeśli aktualnie przebywasz poza granicami polskiego terytorium w kraju, w którym STS nie jest dostępny to koniecznie sprawdź William Hill kod promocyjny na obstawianie. Serwis jest dostępny w wielu krajach i cieszy się tam bardzo dużą renomą.

3. Gdzie wpisać kod vouchera w STS?

Kod wpisujecie w STS w formularzu rejestracyjnym. Przechodzicie do niego za pośrednictwem naszej strony internetowej, naciskając „Idź do STS”. Opcja druga: wchodzicie na stronę STSpl i klikacie „Załóż konto” – pomarańczowy przycisk umieszczony w prawym górnym rogu strony.

Zdecydowanie polecamy jednak przejście do formularza prosto od nas, bo dzięki temu kod do STS znajdziecie od razu wprowadzony we właściwym miejscu. Dzięki temu nie pomylicie się przy wpisywaniu lub nie zapomnicie o wypełnieniu pola z voucherem. Spójrzcie na grafikę poniżej – tak wygląda to w praktyce.

Proces zakładania konta rozpoczyna się w STS podaniem adresu e-mail i numeru telefonu, a także ustaleniem hasła do logowania. Musicie też zadeklarować, że jesteście pełnoletni i opcjonalnie zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych – warto to zrobić, bo bukmacher czasem wypuszcza newslettery z informacjami o nowych promocjach (to szansa na ekstra kasę na zakłady).

Potem czeka Was wypełnienie sekcji z danymi osobowymi. Pamiętajcie: STS musi dostać od Was zgodne z prawdę informacje. Podajecie imię i nazwisko, adres, numer konta bankowego itd. Poza tym musicie przekazać bukmacherowi skan dowodu tożsamości – to konieczne, żeby zakończyć proces rejestracji i żeby bukmacher mógł Was zweryfikować. Bez tego STS nie będzie mógł przyjmować od Was zakładów!

Gdy dostaniecie potwierdzenie o pełnej aktywacji konta, tylko parę ruchów będzie Was dzieliło od skorzystania z bonusu na start. Nadszedł czas, żeby wyjaśnić, co czeka na Was, gdy przejdziecie rejestrację z użyciem vouchera STS.

Załóż konto w STS i zgarnij bonus!

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP

4. Jaki bonus przyznaje STS za voucher?

Dostaniecie nawet 1660 PLN, jeżeli przy zakładaniu konta użyjecie naszego vouchera do STS – z premii skorzystacie w aplikacji (sprawdź, jak obstawiać w aplikacji STS na telefonie) oraz w przeglądarkowej wersji bukmachera na komputerze. Standardowa oferta w tym serwisie wynosi 1540 PLN, więc wpisując nasz STS voucher jesteście „stówkę” do przodu.

Musicie jednak wiedzieć, że zdobyte dzięki naszemu kodowi 1660 PLN dzieli się na kilka mniejszych promocji:

  • 100% do 300 PLN po pierwszym depozycie (tzw. podwojenie wpłaty),
  • 50% do 500 PLN po drugiej wpłacie,
  • 50% do 700 PLN po zdeponowaniu kasy trzeci raz,
  • 100 PLN w ramach zakładu bez ryzyka (jeżeli przegracie, bukmacher zwraca Wam włożoną w kupon stawkę – wygraną oczywiście zatrzymujecie),
  • 60 PLN za zadania dodatkowe

Jak widzicie, voucher STS uruchamia aż 5 różnych bonusów w ramach oferty na przywitanie.

skomentuj VoucherSts
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie