Traf Kod Promocyjny

przez Kod Promocyjny z

Wielu graczy lubujących się w zakładach na gonitwy konne zadaje sobie pytanie, czy w Traf kod promocyjny jest dostępny. Tak się składa, że kod promocyjny Traf to po prostu nasz link rejestracyjny. Jak wygląda gra w serwisie i co oferuje bukmacher Traf swoim graczom, dowiecie się w naszej recenzji tego jedynego w swoim rodzaju serwisu z obstawianiem wyścigów konnych.

Traf Kod Promocyjny

Typ Opis
Wyścigi Konne Szeroki wybór gonitw z polskich torów
Licencja PS4.6831.3.2018
Kod promocyjny Traf Użyj naszego linku

1. Bukmacher Traf Online – podstawowe informacje

Traf max bonus (maksymalny bonus online)
Traf Kod bonusowy marzec 2023
Traf Kod bonusowy kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023
styczeń 2024 luty 2024

Jak zwykle, pierwsze pytanie na jakie sobie odpowiemy w tym artykule to czy Traf jest legalnym bukmacherem. Tutaj odpowiedź brzmi – oczywiście, że tak. Traf Online posiada licencję i jest podmiotem działającym zgodnie z prawem. Gdyby było inaczej, byłoby to zresztą bardzo dziwne. Właścicielem serwisu bukmacherskiego Traf jest Totalizator Sportowy, więc nie mogło być po prostu inaczej. Inne informacje, które z różnych względów mogą być dla Was interesujące, znajdziecie poniżej.

Informacje o serwisie Traf Online:

 • Numer licencji: PS4.6831.3.2018
 • Właściciel: Totalizator Sportowy
 • Siedziba: ul. Kijowska 1, 03 738 Warszawa
 • KRS: 0000358998
 • NIP: 1132805190
 • REGON: 142435268
Standardowy bonus na Traf
Zakłady na wyścigi konne w Polsce i w Europie

2. Jak zarejestrować się w serwisie Traf?

Tutaj mamy jeden mały kamyczek do ogródka, rejestracja w Traf Online nie jest taka prosta jak w innych serwisach. Wszędzie raczej formularze rejestracyjne są skracane do minimum, jeśli chodzi o rejestrację na portalu Traf, to tutaj musimy się trochę natrudzić, chociaż też bez przesady. To nadal proces, który potrwa maksymalnie minutę, może dwie, po prostu sam formularz mógłby być nieco bardziej przejrzysty, a ilość zbieranych danych nieco mniejsza. Dlatego, aby Wam było łatwiej, wszystko wyjaśniamy krok po kroku.

Rejestracja w Traf Online – krok po kroku

 • Wchodzimy na stronę Traf przy pomocy naszego linka,
 • Klikamy zaloguj się w prawym górnym rogu,
 • Wybieramy opcję „zarejestruj się”,
 • Potwierdzamy zgodę na pliki cookie,
 • Wypełniamy dane: Imię i nazwisko, mail, hasło, numer telefonu, numer PESEL, data urodzenia, numer dowodu osobistego, adres amieszkania (ulica, numer domu, mieszkania, miasto, kod pocztowy), automatycznie powinno ustawić się również obywatelstwo i kraj – po PESEL-u i adresie, a do tego podajemy numer konta bankowego do wypłat, źródło środków na grę, oraz zaznaczamy oświadczenie, że środki na grę są po prostu nasze.
 • Kolejny krok to zgody prawne – zapoznaj się z nimi i zaznacz.
 • Następny wygląda podobnie, to niezbędne oświadczenia – jeżeli już zakończysz trzeci krok, wystarczy tylko potwierdzić rejestrację i już, Twoje konto w serwisie jest gotowe!

3. Kod bonusowy Traf – czy obowiązuje?

Oczywiście wiele serwisów bukmacherskich stosuje specjalne hasła dające bonusy, więc dlaczego nie miało być w Traf kodu bonusowego? To opcja, która przyciąga nowych graczy, często dobry bonus decyduje właśnie o tym, czy decydujemy się na grę w danym serwisie, czy jednak nie. Dlatego w serwisie Traf kod vouchera powinien istnieć, ale jest jednak nieco inaczej. Pole Traf kod rejestracyjny zastępuje po prostu nasz link rejestracyjny!

Niektóre kody działają tak samo jak w Traf - tylko w formie linku, inne jednak są przedstawione w formie hasła do wpisania w odpowiednim polu przy rejestracji. Wszystkie promocyjne kody na zakłady bukmacherskie znajdziesz dzięki przeglądarce kodów na naszej stronie startowej.

4. Bonus powitalny w serwisie Traf

Jeśli chodzi o bonus na start w Traf online, to tutaj niestety mamy złe wieści. Do tej pory bukmacher nie zdecydował się na promocję powitalną w Traf w żadnej formie. Wobec tego bonus bez depozytu w Traf, ani nawet taki, który wymaga wpłaty, nie jest tutaj niestety dostępny. Jeżeli w przyszłości pojawi się faktyczny kod promocji Traf i będzie dawał bonus - jak w przypadku innych serwisów z obstawianiem - od razu Was o tym poinformujemy.

Taka sytuacja, kiedy bukmacher nie oferuje niczego za założenie konta czy przede wszystkim jeden z pierwszych depozytów, jest nietypowa. Przynajmniej na polskim rynku. Większość bukmacherów w naszym kraju stara zachęcić nowych graczy do założenia konta. Jak wyglądają promocje u bukmacherów w internecie dowiesz się na portalu KodPromocyjny.

5. Oferta zakładów bukmacherskich Traf

5.1 Traf zakłady na wyścigi konne

Jak wypada Traf pod względem samych zakładów? Wygląda to trochę tak, że jeśli chodzi o zakłady na gonitwy konne Traf nie ma w zasadzie konkurencji. Oczywiście, zakłady tego typu znajdziecie również w STS czy Fortunie, ale wybór jest tu jednak mniejszy. Jeżeli zakłady tego typu to wasz, nomen omen – konik – to Traf może być miejscem dla Was. Jednak forma wyboru jedynie wyścigów konnych skupienie się głównie na polskich torach i dorzucenie oferty z Europy, nam wygląda jak dopiero początek istnienia serwisu. Jest nieźle, nie zrozumcie nas źle, ale po prostu moglibyśmy liczyć na więcej, zwłaszcza, że rynek bukmacherski w Polsce, choć ograniczony do blisko 20 firm, jest bardzo konkurencyjny. Na dodatek spodziewalibyśmy się większej ilości zakładów live w serwisie Traf.

5.2 Traf metody płatności

Jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty w serwisie Traf, to mamy tutaj strategię wyboru najpopularniejszych i najwygodniejszych form, bez jakiegoś ogromnego wyboru dla użytkowników. To sprawiedliwe podejście, czasami bukmacherzy mają mnóstwo różnych form płatności, ale brakuje tej jednej, najważniejszej. W Traf wszystko wydaje się być na miejscu, bo zapłacimy tutaj:

 • kartami kredytowymi: Visa oraz MasterCard,
 • przy pomocy szybkich płatności GooglePay oraz MasterPass,
 • Blikiem,
 • szybkimi transferami bankowymi,
 • tradycyjnym przelewem.

5.3 Traf aplikacja

Niestety, ale aplikacja od Traf nie jest dostępna. Strona działa przyzwoicie, jeżeli zalogujemy się na wersji mobilnej Traf, więc nie jest to jakaś katastrofa, jednak obecnie bukmacherzy bardzo szybko udostępniają aplikację i naszym zdaniem, tak powinno się stać i w przypadku tego bukmachera.

A jak powinna wyglądać taka aplikacja dowiesz się poznając również do portalu eFortuna kod bonusowy.

6. Opinie o Traf

Nasza recenzja Traf wypada umiarkowanie pozytywnie. Mamy pewne uwagi i przychylamy się do opinii o Traf, które mówią, że serwis mógłby być nieco bardziej nowoczesny. Aplikacja, nieco szersza oferta, bardziej zmodernizowany interfejs, szybsza rejestracja – to są aspekty do poprawy. Ogólnie jednak jest naprawdę przyzwoicie i jeżeli jesteście fanami wyścigów konnych to Traf może być bukmacherem dla Was.

Jeśli jednak gonitwy to dla Was tylko przystawka, to są one dostępne również w STS. Jeśli ta opcja Cię interesuje, sprawdź nasz kod voucher STS.

7. Najczęściej zadawane pytania o Traf – FAQ

7.1 ✔️ Czy Traf to zaufana marka?

Traf należy do Totalizatora Sportowego oraz posiada licencję Ministerstwa Finansów – nie ma powodów, aby nie ufać temu bukmacherowi!

7.2 ✔️ Czy Traf ma aplikację mobilną?

Niestety na ten moment apka od Trafu nie jest dostępna, możesz natomiast korzystać z całkiem przyzwoitej wersji mobilnej serwisu.

7.3 ✔️ Jaki jest kod promocyjny do Traf?

Kod promocyjny do Traf zastępuje nasz link rejestracyjny – odwiedź nasz portal, kliknij w link i zacznij przygodę z tym bukmacherem.

skomentuj TrafKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie