Rejestracja w Fortunie

przez Kod Promocyjny z

Jeżeli chodzi Wam po głowie rejestracja w Fortunie, to jesteście w dobrym miejscu. Ten artykuł poprowadzi Was za rękę i dzięki niemu z łatwością założycie konto w Fortunie. Zawarte w tekście porady przydadzą Wam się też w trakcie obstawiania, ponieważ dotyczą również takich istotnych kwestii jak blokada konta i ponowne uruchomienie go. Nie traćmy czasu – sprawdźmy, jak zacząć grać na zakładach bukmacherskich w Fortunie.

Rejestracja w Fortunie

Typ Bonusu: Wartość Bonusu: Kod promocyjny Fortuna
Bonus na start Nawet do 630 PLN Odkryj kod
Zakład bez ryzyka Do 600 PLN Odkryj kod
Dodatkowe freebety 20 + 10 PLN (punkty FKP) Odkryj kod

1. Czy zakładanie konta w Fortunie jest bezpieczne?

Fortuna max bonus (maksymalny bonus online)
Fortuna Kod promocyjny marzec 2023
Fortuna Kod promocyjny kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023
styczeń 2024 luty 2024

Tak, oczywiście. Fortuna to legalny bukmacher i w dodatku to jeden z najdłużej obecnych w naszym kraju serwisów online. Marka funkcjonuje w internecie oraz w sieci kilkuset naziemnych punktów przyjmowania zakładów. Na prowadzenie działalności dostała zgodę od Ministerstwa Finansów. Fortuna 23 stycznia 2012 r. dostała licencję o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565, którą przedłużyła po 6 latach (na tyle bukmacherzy dostają pozwolenie) – od 22 stycznia 2018 r. działa w oparciu o zezwolenie nr PS4.6831.22.2017.

Gdybyście chcieli sprawdzić więcej informacji na temat bukmachera, podajemy jego dane rejestrowe poniżej. Pamiętajcie, że na naszym portalu znajdziecie również kody promocyjne do bukmacherów w Polsce, którzy działają legalnie!

 • FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
 • ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15, 43-400 Cieszyn
 • KRS: 0000002455

W każdym razie na pytanie o to, czy Fortuna w jakiś sposób oszukuje lub jest w Polsce nielegalnie, trzeba odpowiedzieć: nic z tych rzeczy, to jeden z największych, działający w zgodzie z krajowym prawem bukmacher.

2. Jak założyć konto w Fortunie?

Rejestrację online w Fortunie przechodzi się z poziomu aplikacji mobilnej lub strony internetowej. W obu przypadkach podaje się te same dane. Oczywiście założenie konta w apce pozwala na korzystanie z niego na stronie www i na odwrót. Posiadanie konta w serwisie nic nie kosztuje.

Aby się zarejestrować, trzeba kliknąć w przycisk „Rejestracja”. Łatwo go znajdziecie, bo jest dobrze widoczny na stronie internetowej w prawym górnym rogu na żółtym tle (tuż obok przycisku „Zaloguj”). Gdy będziecie mieli to już za sobą, przed Waszymi oczami pojawi się formularz rejestracyjny, który musicie wypełnić, żeby stać się użytkownikami Fortuny. Do formularza możecie też przejść bezpośrednio z naszej strony, klikając w link do rejestracji. Dzięki temu przydatny do podniesienia wartości premii powitalnej kod od razu znajdziecie wpisany w odpowiednim polu.

W porządku, teraz czeka Was wypełnienie kilku obowiązkowych „okienek”. Abyście nie musieli zadawać pytań typu: „czy w Fortunie trzeba podawać PESEL” lub „czy bukmacher potrzebuje ode mnie numeru konta”, poniżej umieszczamy listę tego, co TRZEBA wpisać (bez tych danych nie zaczniecie obstawiać na zakładach Fortuny):

 • pseudonim,
 • hasło,
 • PIN kod,
 • adres e-mail,
 • imię i nazwisko,
 • telefon komórkowy,
 • PESEL (to pole pomijają z oczywistych powodów tylko obcokrajowcy),
 • kod promocyjny (pole nieobowiązkowe, ale bardzo ważne! – kod odkrywacie na naszej stronie, wpisujecie w formularzu i powiększacie w ten sposób bonus na start),
 • źródło dochodów (wybieracie z rozwijanej listy, np. działalność gospodarcza, wynagrodzenie za pracę, spadek, darowizna, oszczędności, dochód z najmu).

Poza tym zaznaczacie oświadczenie o tej treści: „Mam ukończone 18 lat i podane przeze mnie dane osobowe są prawdziwe oraz zgadzam się z postanowieniami regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet oraz regulaminu programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus”.

Możecie też zgodzić się na otrzymywanie informacji o ofertach Fortuny na e-mail lub numer telefonu. Jak się z tym wszystkim uporacie i sprawdzicie, czy w podanych informacjach nie ma błędów, klikacie przycisk „Zarejestruj”. W następnym kroku klikacie w link aktywacyjny (poszukajcie go w e-mailu, w razie czego zerknijcie do spamu!). Gratulacje, założyliście… konto tymczasowe w Fortunie.

Gdy uda Ci się już założyć konto i planujesz korzystać z oferty na urządzenia mobilne to sprawdź, jak obstawiać w aplikacji Fortuny na iOS lub Android. W tym artykule opisujemy pełne możliwości apki wraz z informacjami dot. obstawiania zakładów.

3. Jak zweryfikować konto w Fortunie i ile trwa potwierdzenie?

Konto tymczasowe w Fortunie umożliwia Wam skorzystanie z oferty powitalnej, wpłacanie pieniędzy na konto gracza oraz wygrywanie do 2279,99 zł na jednym kuponie. Pamiętajcie jednak, że po upływie 28 dni dezaktywuje się. Dlatego musicie przed upływem tego czasu potwierdzić swoją tożsamość. Można to zrobić na dwa sposoby:

Szczegóły:
1. Przekazujecie Fortunie numer i skan dowodu osobistego. To plus podany wcześniej numer PESEL pozwolą na pełną weryfikację konta.
2. Korzystacie z usługi MojeID, czyli weryfikacji konta w Fortunie dostępnej dla klientów kilku banków: PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank i Banków Spółdzielczych z grupy BPS, mBank, BOŚ, BNP Paribas, Credit Agricole i Santander.

Ile czeka się na weryfikację konta w Fortunie? Krótko. W wersji z użyciem systemu MojeID Waszą tożsamość bukmacher sprawdzi natychmiastowo.

4. Czy można mieć dwa konta w Fortunie?

Nie, można mieć tylko jedno konto w Fortunie. Tak stanowi regulamin bukmachera. Pamiętajcie też, że nie uda Wam się tej reguły obejść, bo po rejestracji Fortuna zapisuje informacje o Was w bazie danych, co blokuje możliwość ponownej rejestracji z ich użyciem. A nie możecie przecież założyć konta na kogoś innego – to niedozwolone.

Interesuje Cię, które serwisy oferują najwyższe bonusy bukmacherskie bez obrotu? Odpowiedź na te pytanie znajdziesz na naszym portalu! Sprawdź artykuł na ten temat i zgarnij ekskluzywne premie na grę!

5. Dlaczego nie mogę zalogować się do Fortuny?

Nie zalogujecie się, jeżeli nie macie założonego konta w Fortunie lub nie przekształcicie konta tymczasowego w pełne, zweryfikowane. Powyżej tłumaczyliśmy, jak dokończyć rejestrację w Fortunie – to bardzo ważny krok, który pozwoli Wam na 100-procentowe uczestnictwo w zakładach bukmacherskich. Przede wszystkim będziecie mogli wypłacać wygrane. Bez tego gra nie ma przecież sensu.

Jeżeli macie zweryfikowane konto w Fortunie, a nie możecie się zalogować, to być może źle wpisujecie login lub hasło. To prozaiczny, ale częsty powód. Zdarza się przecież, że zapominamy danych do logowania w różne miejsca. Jak odblokować konto w Fortunie w takiej sytuacji? Skorzystajcie z opcji „Zapomniałeś hasło?”, którą znajdziecie w panelu logowania. A dalej:

 • do przypomnienia hasła użyjcie danych z e-maila, którego otrzymaliście po aktywacji konta (uwaga: jeżeli macie kartę FKP, to numerem klienta jest numer karty),
 • gdy poprawnie wypełnicie formularz, nowe dane do logowania trafią na Waszego maila,
 • jeżeli nie macie potrzebnych danych lub nie możecie poradzić sobie z odzyskaniem loginu/hasła, zgłoście się bezpośrednio do obsługi klienta Fortuny.

Brak loginu lub hasła – już wiecie, dlaczego nie działa Fortuna. Wiecie też, jak w takiej sytuacji odblokować konto. Ale przyczyna utraty dostępu może być też inna i o wiele bardziej poważna. Bukmacher może zgodnie z regulaminem zablokować Wasze konto. Uspokajamy, nie zrobi tego, jeżeli po prostu nie macie środków – stan Waszej kasy może wynosić zero, w takiej sytuacji nie możecie obstawiać zakładów i tyle.

Pamiętajcie jednak, że przy rejestracji w Fortunie zaakceptowaliście regulamin. A w nim bukmacher opisał Wasze prawa i obowiązki. Jeśli nie przestrzegacie tych zasad, serwis może Was ukarać blokadą. O jakich przewinieniach i błędach mowa?

Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 630 PLN!

Przykładem jest obstawianie przy użyciu więcej niż jednego konta. Wiemy, co napisaliśmy wyżej – można mieć tylko jeden login. Ale oszustwa polegają na obchodzeniu między innymi takich reguł. Zdarza się, że typerzy korzystają z nielegalnej strategii multikont. Gra w imieniu kogoś innego jest zabroniona. Bana można też dostać za próby wyłudzania bonusów czy nieprawidłowości w danych osobowych lub numerze konta bankowego (np. nie można posługiwać się cudzym rachunkiem).

Jak odblokować konto w Fortunie? Jest tylko jeden sposób – skontaktować się z bukmacherem, aby poznać powód odłączenia usług i wyjaśnić sytuację. Jeżeli nie zawiniliście, wszystko będzie ok. W przeciwnym razie dostęp można utracić bezpowrotnie.

Poza tym w ramach odpowiedzialnej gry można ustawić sobie limity (czasowe, kwotowe itp.) na obstawianie meczów. Po przekroczeniu limitów bukmacher automatycznie blokuje możliwość tworzenia kuponów. Konto można czasowo zawiesić (nawet na 1 dzień) lub zastosować tzw. samowykluczenie (min. 3 miesiące).

Może gdzieś ostatnio słyszałeś o voucherach do serwisów bukmacherskich i zastanawiasz się co to jest kod vouchera? Świetnie się składa, bo mamy specjalny tekst na ten temat wraz z informacjami, jak go zdobyć!

6. Jak usunąć konto w Fortunie?

Wiemy już jak otworzyć, a nawet zablokować konto w tym serwisie. Sprawdźmy teraz, jak zamknąć konto w Fortunie. Nie żebyśmy Was do tego zachęcali, ale być może chcecie to wiedzieć. To w praktyce naprawdę łatwe. Wystarczy wysłać wniosek o dezaktywację konta na adres działu obsługi klienta. E-mail trzeba „puścić” ze skrzynki, którą podaliśmy przy rejestracji konta. W związku z tym zapytacie, jak wypłacić z Fortuny pieniądze, które udało nam się zgromadzić? Można zlecić przelew na swoje konto bankowe – to jedyna możliwość „wyjęcia” środków z konta. Naszym zdaniem usuwanie konta nie przyjdzie Wam jednak do głowy, bo po rejestracji w Fortunie szybko dojdziecie do wniosku, że to jeden z najlepszych w Polsce bukmacherów.

skomentuj RejestracjaWFortunie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie