KodPromocyjny.org.pl pl

MOVE zakłady bukmacherskie

przez Kod Promocyjny z
MOVE zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na Move 2 znajdziecie w Fortunie, wyłącznym bukmacherze piłkarskiego turnieju influencerów. W tym artykule zbieramy wszystkie informacje, które pozwolą Wam wejść w obstawianie tych rozgrywek. Opisujemy zasady, jakimi rządzą się mecze podczas tych zawodów, szukamy najlepszych kursów na Move 2, zakładów live i prematch na tę imprezę, podajemy kursy bukmacherskie i tłumaczymy, jak podejść do typów bukmacherskich na amatorskie drużyny. Zapraszamy do lektury naszej zapowiedzi Move Federation 2.

1. Podstawowe informacje o Move 2 Federation

Move Federation to piłkarski turniej, w którym grają internetowi celebryci. Pomysł na zawody z udziałem influencerów świetnie sprawdza się w innych dyscyplinach, przede wszystkim w MMA. Jednak to piłka nożna króluje w Polsce, więc tego rodzaju turniej amatorów ma naprawdę duże szanse powodzenia.

Idea tego typu rozgrywek przyszła do Polski z zagranicy. Pewnie znacie Kings League, czyli rozgrywki zorganizowane przez Gerarda Pique. Move Federation aż takiego rozmachu nie ma, bo u Pique grają m.in. Casillas czy Aguero. Poza tym zasady samych meczów są inne. Ale sam koncept opiera się na tym samym pomyśle – pozwolić znanym osobom grać w piłkę i zgromadzić na hali/stadionie oraz w internecie ich kibiców.

W pierwszej edycji turnieju grało 8 zespołów, prowadzonych przez influencerów (ich ksywki znajdziecie w nazwach zespołów):

  • Team Bungee,
  • Team Crusher,
  • Team Tromba,
  • Team WK,
  • Team Boxdel,
  • Team Gola,
  • Team X (skład mieszany),
  • Team Natsu World (skład mieszany).

Ekipy, które odniosły sukces na Move 1 pod koniec 2022 roku, trafią do gry w Move 3 (Team Boxdel, Team Crusher i Team Natsu World). Kto zagra podczas Move? Spodziewamy się choćby zawodników znanych z freak fightów. Na potwierdzenie zestawu drużyn czekamy – zaktualizujemy treść artykułu, jak tylko poznamy skład drugiej imprezy.

Standardowy bonus na Mr Tipster
Dołącz do konkursu i zawalcz o tygodniową pulę €185!

1.1 Jakie są zasady Move 2?

Mecze rozgrywane są pod dachem, na owalnym boisku – długim na 45 m i szerokim na 20 m. Pole gry otoczone jest bandami (na których zakłady na Move 2 reklamować będzie Fortuna). Bramki mają 4 m szerokości i 2,44 m wysokości.

Zawodnicy rozgrywają 20-minutowe mecze, podzielone na połowy (przerwa trwa 5 minut). W turnieju grają 6-osobowe drużyny (plus tzw. SuperBohater, który gra przez 2 minuty). Ciekawie prezentuje się punktacja – strzał ze strefy najbliżej bramki przeciwnika daje 1 pkt, z dystansu 2 pkt., a gol z wykorzystaniem tzw. super move (przewrotka, nożyce, szczupak) to aż 3 pkt. Gra się bez zmian, nie ma spalonych.

1.2 Kiedy i gdzie Move 2?

Termin turnieju Move 2 to 7 października 2023 roku. Mecze będą rozgrywane na Arenie Gliwice. Start o godz. 20:00. Trzeba przyznać, że organizatorzy mają rozmach (zresztą było to widać już w pierwszej odsłonie rozgrywek Move Federation). Gliwicki obiekt może pomieścić ponad 17 tys. osób – to jedna z największych hal w Polsce.

1.3 Gdzie oglądać mecze Move 2?

Transmisja Move Federation 2 odbywa się wyłącznie w formule PPV – w aplikacji (iOS lub Android) lub przeglądarce (Chrome/Safari na move-federation tv). Dostęp do spotkań możesz wykupić za 33,33 zł. Jeżeli chcecie pooglądać mecze spod szyldu Move, odsyłamy Was też na kanał YouTube, który gromadzi archiwalne i bieżące materiały z życia organizacji. To idealne miejsce, żeby poczuć klimat przed październikową galą Move Federation 2.

2. Zakłady bukmacherskie online na Move 2. Gdzie obstawiać mecze?

Tylko Fortuna ma w swojej ofercie zakłady bukmacherskie na Move 2 – na żywo i prematch. Jeżeli przejdziecie do rejestracji w tym serwisie poprzez nasz link, uruchomicie specjalną promocję na start. W zakładach na Move 2 i kursach bukmacherskich na żywo skorzystacie np. z cashbacku do 600 zł. Poza tym w ofercie bonusowej znajdują się: premia bez depozytu (20 zł) oraz VIP freebet (10 zł). Odbierzecie go również klikając w jeden z elementów z napisem "odkryj kod" - a co to jest kod vouchera dowiecie się, czytając jedna z naszych publikacji.

Liczba zakładów na Move 2 nie będzie może gigantyczna, ale Fortuna dba o to, żeby było co obstawiać. Szykujcie się na możliwość postawienia zwycięzcy turnieju, a także rozstrzygnięć poszczególnych meczów (h2h). Przede wszystkim na zakładach 1X2 oraz z podpórkami. Dokładnie tak było podczas pierwszego turnieju Move Federation.

MOVE Federation - zakłady z bonusem

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 630 PLN!

3. Jakie są kursy bukmacherskie na Move 2?

Kursy bukmacherskie online na Move 2 podamy, jak tylko Fortuna je opublikuje. Lista uczestników turnieju dopiero się kształtuje. Gdy zostanie zamknięta, będziemy w stanie podać Wam wszystkie notowania i przeliczniki na Move 2. Kursy live też powinny być w Fortunie dostępne – pamiętajcie o tym.

W tym kontekście warto dodać, że notowania u bukmachera to dobra podpowiedź dla typów bukmacherskich na Move 2. Poniżej więcej na ten temat.

4. Darmowe typy bukmacherskie na Move Federation 2

Trudno mówić o pewnych typach bukmacherskich na Move 2. To dopiero druga impreza pod tym szyldem, a grają w niej amatorzy i influencerzy. W związku z tym typerom brakuje informacji o umiejętnościach uczestników. Podobnie było z Fame MMA, pamiętacie? Dopiero po kilku galach wyłonili się faworyci. Tu zapewne będzie podobnie. Obstawiając warto pamiętać, że będą dostępne promocje u bukmacherów online. Naszym zdaniem jest jedna, najlepsza podpowiedź dla Waszych typów na Move 2 – kursy bukmacherskie online w Fortunie. Warto kierować się wskazaniami bukmachera, bo nie ma innego kryterium, które pozwoliłoby jednoznacznie ocenić, kto jest faworytem turnieju. Ale i tak bierzcie pod uwagę, że nawet najwyższe kursy na Move 2 nie są pewniakami i mogą się pojawić niespodzianki.

5. Move 2 (FAQ) – najczęściej zadawane pytania

5.1 🥅 Gdzie jest możliwe obstawianie Move 2?

Bukmacher na Move 2 to Fortuna. Rejestracja z naszym linkiem uruchomi nasz bonus powitalny – 20 zł bez depozytu, cashback do 600 zł i freebet do 10 zł.

5.2 🥅 Jaka jest data Move 2?

Move Federation 2 odbędzie się 7 października 2023 roku.

5.3 🥅 Czy Fortuna ma wyłączność na ofertę zakładów na Move 2?

Tak, Fortuna to jedyny bukmacher, który angażuje się w promocję Move 2 – zakłady bukmacherskie na mecze tej federacji są więc dostępne tylko w tym serwisie.

skomentuj MoveZakładyBukmacherskie
Komentarze (1)
Bets-over-under
Bets-over-under 3 miesiące temu
Hiszpanie mają Pique, u nas zagra najwyżej Pikej...
Graj odpowiedzialnie