KodPromocyjny.org.pl pl

Kod promocyjny do bukmachera

przez Kod Promocyjny z
Kod promocyjny do bukmachera

Jak działa kod promocyjny do bukmachera? Niezależnie od tego, czy wybierzesz bukmachera A, B czy C - schemat działania kodu promocyjnego na zakładach bukmacherskich jest bardzo podobny - jeśli go użyjecie, otrzymujecie okazję na zgarnięcie dodatkowych profitów na grę. Jak użyć kodu promocyjnego u bukmachera? Gdzie wpisać kod bonusowy na zakłady bukmacherskie? Czy kod promocyjny działa tylko podczas rejestracji u bukmachera? Wiemy, że wielu z Was nurtują te pytania, więc postaramy się na nie jak najlepiej odpowiedzieć.

1. Czym jest kod promocji na zakłady bukmacherskie?

Hasła premiowe, które należy wykorzystać u bukmacherów mogą przyjmować różne nazwy - u jednych będą to kody promocyjne, u innych kod bonusowy, a u bukmachera kolejnego może to być nawet kod rabatowy. Bukmacherzy stosują różną nomenklaturę, jednak zasada działania wspomnianych voucherów jest bardzo podobna. Zastosowanie kodu promocyjnego u bukmachera pozwoli Wam na zdobycie dodatkowych korzyści, wynikających z gry w danym portalu do obstawiania. Mogą to być bonusy powitalne, premie czasowe, darmowe zakłady, ale i bonus w postaci zwiększonego mnożnika za zakład czy za stosowanie aplikacji mobilnej. Opcji jest wiele, a to, jakie znajdują się u danego bukmachera zależą tylko od jego wyobraźni.

Swoją drogą, na KodPromocyjny przeczytasz jak obstawiać w aplikacji Fortuna, tym bardziej, jeśli planowaliście grać na urządzeniu mobilnym.

2. Gdzie znaleźć kody promocyjne do bukmacherów?

Wielu użytkowników portali z zakładami - szczególnie tych początkujących - zastanawia się, gdzie może znaleźć kody bonusowe do bukmacherów. Oczywiście, nie jest tajemnicą, że nawet Ci gracze, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z zakładami wiedzą, że kody promocyjne do bukmacherów są bardzo przydatne. Jednym z takich miejsc, gdzie można znaleźć kody bonusowe na zakłady bukmacherskie jest nasz portal, czyli KodPromocyjny.

Na naszej stronie macie możliwość znalezienia wszystkich, interesujących Was kodów promocyjnych do legalnych bukmacherów. Kody bonusowe można wyszukać na dwa sposoby - poprzez wpisanie nazwy interesującej Was marki w wyszukiwarce na stronie głównej naszego portalu, a także korzystając z wyszukiwarki dostępnej po kliknięciu w opcję “Wszystkie kody”. Wówczas możecie skorzystać również z dostępnych filtrów - czy mają być to kody, które zapewnią Wam promocje bez depozytu, czy może po prostu chcecie zgarnąć jakikolwiek ekskluzywny bonus za kod promocji do bukmachera od portalu KodPromocyjny.

Oczywiście, oprócz kodów promocyjnych do bukmacherów znajdziecie u nas również recenzje danych marek, które zostały stworzone na bazie opinii wielu tysięcy użytkowników. I to nie tylko do sprawdzonych, ale i nowych serwisów. Poznacie chociażby kod promocyjny Betcris.

3. Jak użyć kodu promocyjnego u bukmachera?

Sposób użycia kodu bonusowego u bukmachera zależy od serwisu, który wybierzecie. Podamy Wam to na przykładzie dwóch, najlepszych portali do obstawiania w Polsce, czyli STS oraz Fortuny.

Żeby wykorzystać kod bonusowy do bukmachera STS należy skopiować hasło promocyjne od naszego portalu, czyli kod BCVIP, a następnie wykorzystać nasz link rejestracyjny do tego portalu. Następnie, gdy już znajdziecie się na stronie STS, musicie wypełnić formularz rejestracyjny w polu “kod promocyjny” wpisać nasze hasło premiowe. Żeby Wasz kod promocyjny na zakłady bukmacherskie działał prawidłowo, musicie ukończyć proces rejestracji w STS.

Oczywiście, podobnie jest w Fortunie, jednak sposób wykorzystania kodu promocji do bukmachera jest nieco inny. Żeby zgarnąć kod promocyjny na zakłady w Fortunie, musicie uruchomić opcję “Odkryj Kod”, która jest dostępna na naszej stronie internetowej. W ten sposób, wymagany kod rejestracyjny do bukmachera Fortuna zostanie skopiowany do Waszego schowka i jednocześnie będzie automatycznie uzupełniony w formularzu dołączenia do tego serwisu! Podobnie jak w STS, żeby kod był w pełni aktywny musicie, co oczywiste, ukończyć pomyślnie proces rejestracji w portalu eFortuna.

4. Bonusy za kod bonusowy do bukmachera

Wspomnieliśmy wyżej, że w Polsce prym wiodą bukmacherzy STS oraz Fortuna i to również na ich przykładzie przedstawimy Wam, jak działają bonusy za kody promocyjne u bukmacherów. Oczywiście, mogą się one różnić (i się różnią) w zależności od serwisu z zakładami.

Dla przykładu: wykorzystując podczas rejestracji w STS, wspomniany już wyżej, kod BCVIP zgarniacie dostęp do bonusów o łącznej wartości 1660 PLN! Na tę kwotę składają się m.in. premie od depozytu (pierwsza wpłata - 100 % do 300 PLN, druga - 50% do 500 PLN, trzecia 50% do 700 PLN) oraz nasz ekskluzywny zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN, a także 60 PLN za wykonanie dodatkowych zadań związanych z obstawianiem. Ponadto, kod promocyjny do bukmachera STS otwiera Wam drogę także do pozostałych premii dostępnych w tym portalu.

Z kolei bonusy, jakie otrzymacie za zastosowanie kodu bonusu na zakłady bukmacherskie w Fortunie są nieco inne. Po wykorzystaniu naszego linku aktywacyjnego, który pełni rolę kodu promocji na zakłady, a także pomyślnym wypełnieniu formularza rejestracji, użytkownik zgarnia dostęp do premii startowej w kwocie nawet 630 PLN! Ten bonus jest złożony z zakładu bez ryzyka w kwocie aż do 600 PLN (jeśli Wasz pierwszy zakład okaże się przegrany to bukmacher zwróci Wam obstawioną kwotę) oraz 20 i 10 PLN (oferta ekskluzywna), które użytkownicy zgarniają w ramach programu Fortuna Klub Plus. Ostatnia z premii jest rodzajem bonusu bez depozytu. Kody promocyjne u bukmacherów pozwalają na zdobycie także takiego rodzaju premii. Jak widzicie, w wielu serwisach są dostępne darmowe bonusy za rejestrację u bukmachera - także u liderów polskiego rynku, o czym również przeczytacie na KodBonusowy.

Najlepsze Bonusy Bukmacherskie

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 630 PLN!
Kod promocyjny
STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
LVBET
LVBET
Bonus Zakłady
Bonus do 2090 PLN!
kod promocji

5. Czy warto używać kodów bonusowych do bukmacherów? Podsumowanie

Wydaje się, że odpowiedź jest jednoznaczna: jak najbardziej. Nie można wręcz stwierdzić inaczej. Tym bardziej, że kody bonusowe do “buków” zdobędziecie za darmo.

Dodatkowym plusem jest to, że kody promocyjne na zakłady bukmacherskie mogą Wam się przydać w każdym momencie - niezależnie od tego czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z obstawianiem, czy jesteście już w tym bardziej doświadczeni. Kod bonusowy czy kod promocyjny do bukmachera - szczególnie tego zaufanego - może okazać się strzałem w “10”, tym bardziej, jeśli szukacie darmowej okazji na urozmaicenie swojej gry na zakładach.

skomentuj KodPromocyjnyDoBukmachera
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie