KodPromocyjny.org.pl pl

Jak się obraca bonusem?

przez Kod Promocyjny z
Jak się obraca bonusem?

W tym artykule tłumaczymy, jak się obraca bonusem, który można dostać od bukmachera. To ważne informacje, bo nieraz spotykamy się z pytaniami, dlaczego ten czy inny serwis nie wypłaca pieniędzy zdobytych dzięki otrzymanej premii. Odpowiedź zawsze tkwi w regulaminach. Jednak wiadomo, że nie każdy je czyta. Dlatego też postanowiliśmy przekopać się przez zasady obowiązujące w Fortunie, STS i LVBet, żebyście Wy nie musieli tego robić! Zapraszamy do lektury.

1. Czym jest obrót bonusu?

Zacznijmy od wyjaśnienia, co to jest obrót bonusem. Jednym zdaniem: to ustalona przez bukmachera reguła, zgodnie z którą przed dokonaniem wypłaty powiązanych z promocją pieniędzy trzeba określoną liczbę razy zagrać na zakładach za ich równowartość. Czasem wystarczy 1-krotne obrócenie premią, czasem 2-, 3-, 4-krotne itd. – wszystko zależy od bukmachera, który ma dowolność w tworzeniu regulaminu swoich promocji.

Warto dodać, że bukmacherzy często zaliczają do obrotu bonusem tylko niektóre kupony, np. te o łącznym kursie nie mniejszym niż 2.0 przy minimalnym pojedynczym kursie 1.4. Czasem można też trafić na bonus bez obrotu (sprawdź jak wyglądają bonusy bukmacherskie bez obrotu), choć raczej w przypadku premii o stosunkowo niskiej wartości.

No właśnie, wysokość obrotu bonusu bukmacherskiego zależy w dużej mierze od rodzaju promocji, a tych jest na rynku sporo. Wśród najczęściej dostępnych u bukmacherów bonusów można wymienić m.in.:

 • bonus po depozycie,
 • darmowy zakład (tzw. freebet),
 • zakład bez ryzyka,
 • bonus za zaproszenie znajomego,
 • obstawianie zakładów bez podatku.

Można przyjąć, że spośród ww. obrotu nie ma przede wszystkim gra bez podatku. Z kolei rzadko się zdarza, żeby nie było obrotu po bonusie od wpłaty.

Przyjrzyjmy się teraz, jak to wygląda w praktyce na przykładach premii powitalnych w Fortunie, STS oraz LVBet.

Sprawdź oferty promocyjne najpopularniejszych serwisów!

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 630 PLN!
Kod promocyjny
STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
LVBET.com
LVBET.com
Bonus Zakłady
Bonus 100% do €50
Kod bonusu

2. Jak wypłacić bonus w Fortunie?

Przejrzyjmy najpierw, jak działa konto bonusowe Fortuny. Aby otrzymać premię na start (maksymalnie 630 zł) od tego bukmachera, trzeba podać nasz kod promocyjny. Odkrywacie go w okienku na naszej stronie i wpisujecie we wskazanym polu formularza rejestracyjnego.

W Fortunie czeka na Was bonus złożony z kilku elementów:

 • zakład bez ryzyka do 600 zł,
 • darmowy zakład w wysokości 10 zł,
 • bonus bez depozytu w kwocie 20 zł.

Sprawdźmy, czy i ile razy trzeba obrócić bonusem w Fortunie.

Zakład bez ryzyka polega na tym, że po założeniu konta i wpłaceniu kasy tworzycie pierwszy kupon. Jeżeli zakład będzie wygrany, zwycięska kasa zostaje u Was i bonus się nie aktywuje, bo nie musi. Ale jeśli nie traficie, dostajecie zwrot stawki – nawet 600 zł, jeżeli tyle postawiliście. To nie jest bonus bez obrotu.

Fortuna wymaga, żebyście przed wypłatą zagrali 1 raz za całą zwróconą Wam kasę na zakładach sportowych – bukmacher nie stawia wymagania dotyczącego liczby zdarzeń na kuponach czy minimalnego kursu.

Promocje 20 zł za rejestrację i 10 zł bez wpłaty przyznawane są jako punkty FKP (Fortuna Klub Plus) i tu bonusu od obrotu Fortuna od swoich użytkowników nie wymaga.

Ok, wiecie już, o co chodzi w bonusie Fortuny. Pora prześwietlić kolejnego buka i przyjrzeć się, jak wygląda sprawa obrotu bonusem w STS.

3. Ile razy trzeba obrócić bonus w STS?

Teraz pora przyjrzeć się ofercie STS – jak wypłacić bonus od tego bukmachera i co w ogóle można od niego dostać. Tu również trzeba podać kod promocyjny podczas zakładania konta (hasło: BCVIP). Łącznie można liczyć na 1660 zł. Ta suma składa się z kilku elementów.

Pierwszym z nich jest 1500 zł, które można dostać po trzech pierwszych depozytach:

 • 100% do 300 zł po pierwszej wpłacie,
 • 50% do 500 zł po drugiej,
 • 50% do 700 zł po trzeciej.

Pieniądze po początkowym depozycie przyznawane są automatycznie, ale to nie jest bonus bez obrotu. STS ma tu dosyć konkretne wymagania, które trzeba spełnić przed drugim i trzecim depozytem. Tylko tak da się uruchomić dodatkowe pieniądze.

Po pierwszym depozycie wypłacicie równowartość depozytu z konta bonusowego STS, jeżeli po kursie 1.85 dokonacie ponad 1-krotnego obrotu kwotą, będącą podstawą przyznania bonusu. Brzmi skomplikowanie? No to krótko mówiąc: jeżeli dostaliście 300 zł premii, musicie zagrać za ponad 300 zł.

Dopiero to uprawnia Was do otrzymania kasy po drugiej i trzeciej wpłacie. W tym przypadku obrót potrzebny do wypłaty środków wynosi już jednak 2-krotność tego, co dostaliście w ramach bonusu od STS. O co chodzi? Po prostu bukmacher podnosi poprzeczkę. Jeżeli dostaniecie np. 500 zł po drugiej wpłacie i 700 zł po trzeciej, to przed wypłatą potrzebujecie obrotu na poziomie powyżej odpowiednio 1000 i 1400 zł.

Kolejnym elementem premii jest w STS zakład bez ryzyka do 100 zł. Środki trafią z konta bonusowego na depozyt po 3-krotnym obrocie. Minimalny kurs całkowity kuponu musi wynosić 1.91.

Ostatnią częścią premii powitalnej w STS jest 60 zł za wykonywanie zadań stawianych przez tego bukmachera. To uzupełnienie promocji połączonej z depozytami. Te 60 zł dostaniesz za odhaczanie kolejnych spraw z listy zadań oraz po spełnieniu warunków bonusu od obrotu w STS, które obowiązywały w poprzednio otrzymanej premii.

Jeśli zainteresowała Cię oferta tego bukmachera to koniecznie dowiedz się, gdzie gdzie znaleźć voucher STS oraz jakie korzyści uzyskasz wprowadzając otrzymany kod podczas rejestracji.

4. Jakie są zasady obrotu bonusu w LVBet?

Pora na sprawdzenie warunków obrotu bonusem w LVBet. O co chodzi u tego bukmachera? – już tłumaczymy. Przede wszystkim pamiętajcie, że także tutaj trzeba wpisać kod BCVIP przy rejestracji. W ten sposób uruchomicie premię. Łączny pakiet promocyjny to w tym wypadku aż 3423 zł.

Podstawową częścią tej oferty są połączone z dwoma pierwszymi depozytami premie:

 • 100% do 1500 zł po pierwszej wpłacie,
 • 50% do 1500 zł po drugiej wpłacie.

Ile razy trzeba obrócić bonus w LVBet? Po początkowym depozycie 4 razy, a po drugiej wpłacie 3 razy. W jednym i drugim przypadku kurs całkowity kuponu musi sięgać co najmniej 1.75.

Jest tu też bonus bez depozytu – LVBet ma dla Was 20 zł. Jednak pamiętajcie, że i to nie jest bonus bez obrotu – LVBet ustalił, że wygrana uzyskana z premiowego kuponu podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0 (kupon z co najmniej 3 zdarzeniami (bez sportów wirtualnych i podwójnej szansy), tzw. rynek 3-drogowy).

Inna ofertą jest gra za pieniądze z konta bonusowego LVBet na zakładzie bez ryzyka (możecie dostać do 333,30 zł zwrotu). Ze środków premiowych wybieracie stawkę, np. 150 zł. Ważna zasada, którą ma ten bonus – od obrotu LVBet odejmuje wartość wybranej przez Was stawki. Czyli obrócić musicie to, co zostało na koncie bonusowym (1-krotnie).

Promocji u tego bukmachera jest o wiele więcej. Ustalone zasady LVBet, jak wypłacić bonus, są do siebie zbliżone w poszczególnych ofertach. Nie liczcie raczej, że w tym serwisie unikniecie obowiązkowej gry za premiowe pieniądze. Na szczęście wiecie już, jak się obraca bonusem przy użyciu zakładów i nic Was nie powinno zaskoczyć podczas zlecenia wypłaty.

skomentuj JakSięObracaBonusem?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie