FunBets Kod Promocyjny

przez Kod Promocyjny z

Chcesz poznać kod promocyjny do FunBets? Jeśli tak, ten tekst jest specjalnie stworzony pod Ciebie. Dzięki naszemu artykułowi nie tylko poznasz kod bonusowy do FunBets, ale i najważniejsze informacje związane z bonusem czy zakładami bukmacherskimi w FunBets. W poniższym tekście dowiesz się, jak użyć kodu promocyjnego do FunBets, a także gdzie to zrobić. Kod promocyjny do Fun Bets będzie aktywny najpewniej we wszystkich sekcjach portalu, tj. na zakładach bukmacherskich w trybie live, zakładach pre-match czy sportach wirtualnych.

FunBets Kod Promocyjny:

Typ Bonusu: Opis Bonusu:
Bonus na start na zakłady bukmacherskie: Odkryj kod i zdobądź bonus. Więcej informacji wkrótce.
Bonus na start na sporty wirtualne: Odkryj kod i zdobądź bonus. Więcej informacji wkrótce.
FunBets Kod Promocyjny: Więcej informacji na temat kodu promocyjnego FunBets już wkrótce.

1. (Bet4Fun) FunBets Polska - kiedy firma otrzymała licencję?

FunBets max bonus (maksymalny bonus online)
FunBets Kod bonusowy marzec 2023
FunBets Kod bonusowy kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023
styczeń 2024 luty 2024

Firma Fun Project, która jest właścicielem bukmachera Fun Bets, otrzymała licencję na swój produkt w kwietniu 2021 roku. Legalny bukmacher od Fun Project, trafił na listę legalnych podmiotów 12 kwietnia 2021 roku. Na ten moment, strona internetowa bukmachera FunBets nie jest online. Kiedy Fun Bets wystartuje? Wielu użytkowników zadaje sobie to pytanie. Na tę chwile nie znamy jednak na tę kwestię odpowiedzi. Czy to cisza przed burzą? Być może, ale w tym momencie warto zauważyć, że - mimo pandemii - to kolejny bukmacher w Polsce, który rozpoczyna swoją działalność.

2. Fun Bets Bonus powitalny

Jedną z rzeczy, której możecie się spodziewać w Fun Bets jest bonus na start. Ile będzie wynosił pakiet promocyjny w Fun Bets? Tego nie wie nikt. I nie dowiemy się tego, dopóki bukmacher nie wystartuje. Pozostaje jednak mieć nadzieję, że bonus od Fun Bets będzie stał na wysokim poziomie. Tym bardziej, że promocje są jedną z tych rzeczy, które przyciągają nowych użytkowników portali do obstawiania. W przypadku nowych legalnych bukmacherów, takich jak Fun Bets, kod bonusowy może zagwarantować Wam bonus jeszcze wyższy niż standardowy. Oczywiście, wciąż czekamy na informację, jaką promocję otrzymacie bez konieczności stosowania kodu promocyjnego do Fun Bets. Gdy już dowiemy się, jak przedstawia się bonus na start od FunBets, przekażemy Wam informacje za pośrednictwem portalu KodPromocyjny. Jednocześnie przypominamy, że na naszej stronie znajdziecie też inne kody rabatowe, które zagwarantują Wam bonusy powitalne.

3. Kod bonusowy FunBets - gdzie wpisać?

W kwestii tego, gdzie będzie można wpisać potencjalny kod promocji do Fun Bets pozostają dwie opcje - w trakcie rejestracji lub tuż po jej zakończeniu. Wydaje się, że nie ma co się spodziewać innego rozwiązania. Niezależnie od sposobu jego użycia, postaramy się zdobyć dla Was kod promocyjny do FunBets. Dołożymy wszelkich starań by jak najbardziej umilić Wam grę w tym serwisie.

Może też zdarzyć się tak, że kod promocyjny do Fun Bets nie będzie podany bezpośrednio. Jest tak np. u legalnego bukmachera Fortuna, gdzie kod promocyjny jest ukryty - więcej o tym bukmacherze przeczytasz w naszej recenzji.

Jednak nawet jeśli będziecie musieli go “odkryć”, nie zmieni to nic w jego działaniu. Wspomniany kod promocji do FunBets najpewniej zagwarantuje Wam dostęp do ekskluzywnego pakietu powitalnego. Na potwierdzenie musicie jednak poczekać do uruchomienia serwisu przez legalnego bukmachera FunBets.

4. Oferta FunBets

W ramach oferty na zakłady bukmacherskie w FunBets oczekujemy, że będzie ona co najmniej “standardowa”. Co mamy na myśli? Liczymy, że oferta Fun Bets będzie opierać się o zakłady bukmacherskie w trybie pre-match, live czy sporty wirtualne. Patrząc na to, jak w tym momencie działa konkurencja, byłoby dobrze, gdyby w ofercie zakładów bukmacherskich online od Fun Bets znalazło się również obstawianie e-sportu czy symulowanych gier karcianych. Na tę chwilę możemy jednak tylko gdybać, ale i przygotować się na granie na zakładach. Jak obstawiać zakłady na sport? Przeczytacie o tym na KodPromocyjny.

KP Exclusive
Bonus z KodPromocyjny
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

5. FunBets - aplikacja mobilna oraz metody płatności

Podobnie jak z zakładami bukmacherskimi od FunBets jest także z aplikacją mobilną od tego nowego, legalnego bukmachera. Na ten moment nie wiemy o niej absolutnie nic. Możemy jedynie snuć domysły, że pojawi się ona już od pierwszego dnia działalności legalnego bukmachera od Fun Project. Ba, powinno tak się stać, tym bardziej, że konkurencja jest w tym aspekcie bardzo dobrze przygotowana. Wiele firm posiada aplikacje na urządzenia z systemem iOS czy Android. Jeśli Fun Bets uruchomi aplikacje, powinno być (co najmniej) tak samo.

To samo tyczy się metod płatności. Obecnie możliwość transferu środków za pomocą portfeli elektronicznych, BLIK-u czy kart kredytowych jest absolutną podstawą. Można wręcz oczekiwać, by w Fun Bets było podobnie. Tym bardziej, że jest tak u wielu buków np. w ForBet. Przy okazji - pamiętajcie też, że wpisując kod promocyjny Forbet podczas rejestracji możecie zgarnąć atrakcyjny pakiet startowy.

6. Opinie o FunBets - recenzja na plus?

Powyższy artykuł nie jest - co prawda - pełną recenzją legalnego bukmachera od FunProject, jednak zakłady w FunBets zapowiadają się ciekawie. Dlaczego tak twierdzimy, skoro niewiele wiemy o nowym serwisie do obstawiania? Uważamy tak, ponieważ każda konkurencja - nawet najmniejsza - zawsze jest czymś pozytywnym dla rynku, także bukmacherskiego. Wymaga to na liderach rynku ciągłego doskonalenia się i analizy aktualnej sytuacji. Korzystają na tym wszyscy - sama branża, firmy, ale i - co oczywiste - użytkownicy. Nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy doczekać się zakładów bukmacherskich od FunBets, ale i kodu promocyjnego, który (być może) będzie obowiązywał w tym portalu.

7. FAQ - najczęściej zadawane pytania o FunBets (Bet4fun)

7.1 ✔️ Czy FunBets to zaufana firma?

Jak najbardziej. Mimo młodego stażu na rynku legalnych firm hazardowych, bez wątpienia można uznać FunBets za zaufaną markę, a do tego - w pełni legalną. Obie te rzeczy wiążą się ze sobą. Jako, że FunBets posiada licencję Ministerstwa Finansów, można uznać tę markę zarówno za zaufaną, jak i legalną.

7.2 ✔️ Czy FunBets posiada aplikację mobilną?

Na ten moment nie wiemy, czy w Fun Bets doświadczymy aplikacji na urządzenia mobilne. Jeśli tak będzie, gracze FunBets będą mogli skorzystać z dostępnych kodów promocyjnych, które (najpewniej) również i w “apce” bukmachera FunBets zapewnią użytkownikom atrakcyjny bonus.

7.3 ✔️ Czy kod promocyjny do FunBets istnieje?

W tym momencie, kod promocyjny do FunBets nie jest dostępny - wszystko z powodu tego, że Fun Bets w Polsce nie uruchomił jeszcze swojej działalności. Zainteresowanym użytkownikom pozostaje czekać.

skomentuj FunbetsKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie