Forbet Kod Promocyjny

Jeśli chcecie poznać kod promocyjny forBet to trafiliście idealnie - kod do forBet do BCVIP. Gdy zastosujecie go podczas rejestracji, macie szansę na uzyskanie atrakcyjnej promocji na start - ekskluzywnego bonusu do 2250 PLN! Kod jest ważny we wszystkich sekcjach portalu - czyli na zakładach bukmacherskich, zakładach na żywo, zakładach wirtualnych oraz grach karcianych.

forBet Kod Promocyjny: BCVIP

Typ Bonusu: Opis Bonusu:
forBet Kod Promocyjny BCVIP
Bonus na start w forBet Pakiet do 2250 PLN [VIP]
Bonus od pierwszego depozytu 100% do 2050 PLN [VIP]
Bonus od drugiego depozytu MaxiZysk do 200 PLN

1. Co wiemy o forBet?

ForBET max bonus (maksymalny bonus online)
ForBET Kod promocyjny grudzień 2022
ForBET Kod promocyjny styczeń 2023
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

ForBet jest legalną firmą bukmacherską działającą na terenie Polski. Bukmacher podkreśla, że posiada zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych, które zostało wydane przez Ministerstwo Finansów na okres 6 lat. Licencja Forbet została wystawiona w dniu 4 maja 2016 roku.

2. forBet Kod Bonusowy

Poza tym, że w każdy nowy użytkownik otrzyma w forBet bonus na start, należy pamiętać, że serwisy bukmacherskie często akceptują dodatkowe kody promocyjne. W forbet nie jest inaczej. Po zastosowaniu specjalnego kodu promocji do forBet od portalu KodPromocyjny, macie szansę na zgarnięcie wyższego bonusu niż w standardowym pakiecie powitalnym. Przypomnimy to, co napisaliśmy w pierwszym fragmencie naszej recenzji. Kod promocyjny do forBet to BCVIP. Jakie korzyści oferuje? O tym przekonacie się w dalszej części tekstu. Oczywiście na portalu KodPromocyjny znajdziecie więcej takich haseł - dla przykładu w serwisie eFortuna kod promocyjny poznacie dzięki naszej recenzji.

3. Rejestracja w forBet i logowanie

Żeby skorzystać z kodu bonusowego w forBet, musicie najpierw przejść przez proces rejestracji. W forBet dokonuje się jej w trzech krokach. W pierwszym wypełniacie dane logowania - adres e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło. W drugim oraz trzecim kroku macie za zadanie uzupełnić informacje związane z danymi użytkownika oraz danymi konta. Jednym z wymaganych pól jest “Kod promocyjny forBet”. Pamiętajcie, by w tym miejscu zastosować hasło BCVIP. Gdy już dokonacie wszelkich formalności, pozostaje Wam pierwsze logowanie do forBet. Od tego momentu możecie korzystać z usług serwisu!

KP Exclusive
Bonus z KodPromocyjny
Bonus do 2250 złotych
Standardowy bonus na ForBET
Bonus do 2000 złotych

4. Bonus forBet na start

W ramach bonusu powitalnego w forBet, każdy użytkownik może skorzystać z trzech promocji: Zakładów Bez Podatku, bonusu od pierwszego depozytu 100% do 2000 PLN, a także oferty MaxiZysk do 200 PLN. Jest to jednak standardowa oferta. Wspomnieliśmy, że posiadamy kod promocyjny do forBet, który podwyższy wspomniany bonus. W forbet - po zastosowaniu naszego hasła - zwiększona zostanie Wasza premia od pierwszego depozytu - z kodem BCVIP jest to 2050 PLN! Oczywiście takich bonusów znajdziecie na naszym portalu więcej. Jeżeli aktualny kod bonusowy do konkretnego bukmachera to rzecz, której szukacie, przejdźcie na naszą stronę główną i skorzystajcie z naszej przeglądarki kodów.

Żeby jednak nie opierać się na samych liczbach, przedstawimy Wam jak zgarnąć opisywane bonusy. Pierwszy z nich - gra “Bez Podatku” wydaje się dość jasna. Użytkownik ma możliwość zawierania kuponów, a przy ich realizacji nie będzie naliczony 12% podatek. Żeby jednak Wasz kupon kwalifikował się do promocji, musi spełnić pewne warunki: muszą się na nim znajdować co najmniej 3 zdarzenia, każde z kursem minimalnym 1.30. Promocja jest ważna 14 dni od momentu rejestracji.

Z kolei bonus od pierwszego depozytu otrzymacie po dokonaniu swojej pierwszej wpłaty na konto gracza. Żeby zgarnąć premię, Wasz depozyt nie może być mniejszy niż 20 PLN. Co jednak zrobić, żeby móc wypłacić bonus? Potrzebne jest spełnienie warunków obrotu. Jak się one przedstawiają?

Jak obrócić bonus w forBet? Warunki

  • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
  • Każde zdarzenie z kursem co najmniej 1.30
  • Kurs AKO minimum 2.50
  • Bonus musi zostać obrócony w ciągu 14 dni

To jednak nie wszystko. Wspomnieliśmy, że w forBet czeka na Was MaxiZysk. Na czym polega ta promocja? Jej zasady są proste - wasz zysk z kuponu może zostać pomnożony 2-krotnie. Maksymalna wartość, która może zostać poddana MaxiZyskowi to 200 PLN. Bukmacher zastrzegł jednocześnie, że nie można uzyskać więcej niż 2279 PLN w ramach promocji. Jaki kupon kwalifikuje się do MaxiZysku? Już tłumaczymy.

Kupon Maxi Zysk. Jak zagrać?

  • Wpłać drugi depozyt na konto Forbet
  • Wybierz saldo “MaxiZysk x2” na kuponie
  • Zagraj kupon AKO: min. 3 zdarzenia (oferta pre-match lub live), kurs każdego ze zdarzeń min. 1.40.
  • Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu, na który została przyznana promocja
  • Maksymalna możliwa wygrana to 2279 PLN

Pamiętajcie, że w razie wątpliwości co do działania bonusów w forBet, zawsze możecie sprawdzić regulaminy danej promocji. To oczywiście nie wszystkie promocje, jakie znajdziecie w forBet. Legalny bukmacher oferuje Wam również specjalne eventy na podwyższone kursy, bonusy na zakłady na Ligę Mistrzów czy Ligę Europy, a także premię urodzinową.

5. ForBet Zakłady bukmacherskie - oferta

Oferta ForBet jest jedną z bardziej rozbudowanych na polskim rynku bukmacherskim. Trzeba przyznać, że ta część portalu stoi na dość wysokim poziomie. Każdy użytkownik spotka się tutaj nie tylko z klasycznymi zakładami bukmacherskimi w trybie przedmeczowym, ale i zakładami na żywo, sportami wirtualnymi czy zakładami na symulowane gry karciane. Innym bukmacherem, który posiada gry karciane na wysokim poziomie jest STS. Jak wygląda oferta tego serwisu dowiecie się poznając również kod vouchera do STS.

W trybie pre-match możecie obstawiać najważniejsze sporty - żużel, tenis, piłkę nożną czy boks. Ponadto, forBet oferuje możliwość obstawiania esportu - jednej z najprężniej rozwijających się branż (nie tylko w świecie zakładów bukmacherskich).

W przypadku sportów wirtualnych macie możliwość spróbowania swoich sił w graniu na piłkę nożną (w trzech różnych trybach), koszykówkę, tenis, wyścigi konne czy wyścigi psów.

W 2020 roku na polskim rynku hazardowym pojawiła się również sekcja z zakładami na symulowane gry karciane. forBet to kolejny serwis, który zdecydował się na wprowadzenie tego produktu do swojej oferty. W forbet gry karciane opierają się na obstawianiu symulacji pokera, wojny oraz black jacka.

5.1 Aplikacja ForBet

Aplikacja mobilna bukmachera Forbet jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Obie wersje możecie pobrać ze strony internetowej bukmachera. Serwis umożliwia skorzystanie ze specjalnych odnośników, a także skanowania kodu QR. Dodatkowo, przypadku systemu od Apple apkę forBet możecie pobrać z AppStore.

W wersji mobile forBet spotkacie się z tymi samymi usługami, z jakimi macie do czynienia w trakcie korzystania z desktopowej wersji forBet. Bukmacher - jako mocne strony swojej aplikacji mobilnej - wymienia między innymi: zakłady na żywo, bezpłatne transmisje video, wyszukiwarkę kursów czy czat dla graczy.

Pamiętajcie, że w aplikacji również możecie wykorzystać kod promocyjny do forBet od naszego portalu.

5.2 Metody płatności w forBet

Musimy również wspomnieć o wpłatach i wypłatach w forBet. Metody transferu środków w forBet nie jest wiele, jednak sądzimy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Wpłat w forBet możecie dokonać na 5 różnych sposobów - za pośrednictwem PayU, dotPay, tPay, PaySafeCard oraz SkyCash. Jak widzicie, forBet oferuje Wam płatności za pomocą stron obsługujących płatności elektroniczne, a także wirtualnych portfeli. Z kolei wypłat w forBet dokonujecie na - podany w ustawieniach konta - rachunek bankowy.

Zapoznałeś się z ofertą tego bukmachera i zastanawiasz się, jak wypada na tle innych? Masz dwie opcje. Albo możesz dokonać porównania samemu - szukając bukmacherów na naszej stronie głównej, ale jeżeli szkoda Ci czasu, to na naszej stronie jest lista najlepszych bukmacherów w Polsce - ona rozwieje Twoje wątpliwości.

6. Recenzja i opinie o forBet - podsumowanie

Odczucia o bukmacherze forBet mogą być pozytywne. Nie możemy stwierdzić, że w którymś elemencie forBet znacząco odbiega od konkurencji. Legalny bukmacher forBet oferuje atrakcyjny bonus powitalny (jeden z wyższych na rynku), a także szeroką ofertę na obstawianie. Ponadto, użytkownicy mogą skorzystać z szeregu promocji - nie tylko powitalnych. To wszystko wpływa na opinie o forBet.

7. Najczęściej zadawane pytania o forBet (FAQ)

7.1 ✅ Czy forBet jest legalny?

ForBet posiada licencję wydawaną przez polskie Ministerstwo Finansów. Pozwala ona na całkowicie legalne prowadzenie działalności bukmacherskiej na terenie Polski. Oznacza to, że forBet to nie tylko synonim legalności, ale i zaufanej marki.

7.2 ✅ Czy forBet znajdę promocję “Bez Podatku”?

Tak, forBet co jakiś czas udostępnia swoim użytkownikom możliwość gry bez podatku. W forBet skorzystają z tej promocji także nowi użytkownicy, na których czeka dodatkowy bonus “Bez Podatku”. Można z niego skorzystać przez 14 dni od momentu rejestracji konta.

7.3 ✅ Jaki jest kod promocyjny do forBet?

Kod promocyjny do forBet to hasło BCVIP - należy je wpisać podczas rejestracji w tym serwisie.

skomentuj ForbetKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie