eWinner Kod Promocyjny

Jeśli chcesz poznać co oferuje kod promocyjny do eWinner (to hasło EWINNER), koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem. Poznany kod bonusowy do eWinner będziesz mógł wykorzystać we wszystkich sekcjach serwisu - zarówno na zakładach bukmacherskich, zakładach live oraz sportach wirtualnych. Wpisanie kodu promocyjnego w eWinner zapewni Tobie dostęp do atrakcyjnego bonusu powitalnego - w tym celu należy (przede wszystkim) skorzystać z naszego linku aktywacyjnego i wpisać kod EWINNER podczas rejestracji.

eWinner Kod Promocyjny

Typ Bonusu: Wartość Bonusu:
eWinner Kod Promocyjny: EWINNER
Pakiet powitalny eWinner: Do 600 PLN
Premierowy zakład bez ryzyka: Do 100 PLN
Bonus od 2. wpłaty: 50% do 500 PLN
Pozostałe promocje: Custom Bet, eSport bez podatku

1. eWinner Kod Bonusowy

eWinner max bonus (maksymalny bonus online)
eWinner Kod promocyjny grudzień 2022
EWINNER
Idź do eWinner
eWinner Kod promocyjny styczeń 2023
EWINNER
Idź do eWinner
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Żeby nie trzymać Was dłużej w niepewności, już teraz zdradzimy Wam, jak prezentuje się kod promocyjny do eWinner. Żeby go otrzymać, wystarczy, że wykorzystacie nasz link aktywacyjny do portalu eWinner i wpiszecie hasło EWINNER podczas rejestracji.

Odnośnik od portalu KodPromocyjny działa jak wspomniany kod bonusowy do eWinner. Dzięki temu nie musicie martwić się, czy otrzymacie atrakcyjny bonus powitalny od eWinner. Swoją drogą - sam kod bonusowy do eWinner to nie wszystko. Żeby z niego w pełni skorzystać musicie przejść przez proces rejestracji w tym portalu.

Co więcej, kod promocyjny eWinner, to nie wszystko co możemy Wam zaoferować. Aktualne kody bonusowe do popularnych i legalnych serwisów hazardowych znajdziecie na naszej stronie.

2. eWinner - rejestracja i logowanie

Żeby przejść do ekranu rejestracji eWinner wystarczy wybrać dostępną opcję na stronie tego bukmachera lub po prostu wykorzystać nasz odnośnik rejestracyjny. Ponadto, pamiętajcie by wpisać kod promocyjny eWinner - powinniście to zrobić w pierwszym kroku rejestracji, w miejscu do tego przeznaczonym - i w odpowiednim do tego polu wpisać kod EWINNER.

Poza tym, w premierowym etapie procesu dołączania do społeczności graczy eWinner, należy wpisać adres mailowy, numer telefonu czy hasło użytkownika. W drugim etapie rejestracji w eWinner każdy nowy, potencjalny użytkownik musi podać swoje dane osobowe. Jednocześnie trzeba również zaakceptować regulamin serwisu eWinner. Po zakończonej rejestracji, będziecie mogli zalogować się do swojego konta na eWinner. Pamiętajcie - co oczywiste - o weryfikacji konta.

Standardowy bonus na eWinner
Bonus do 650 PLN

3. VIP Bonus eWinner na start

Jak już wiecie, wpisanie kodu promocyjnego eWinner podczas rejestracji zapewni Wam dostęp do atrakcyjnego pakietu bonusowego na start. Ile wynosi bonus powitalny w eWinner? Każdy nowy użytkownik ma możliwość zgarnięcia premii nawet do 650 PLN! Jest ona rozłożona na dwie części: zakład bez ryzyka, a także bonus od drugiej wpłaty.

Pierwsza “partia” pakietu na start to zakład bez ryzyka do 150 PLN. Oznacza to, że jeśli Wasz pierwszy zakład w eWinner okaże się przegrany, bukmacher zwróci Wam pieniądze! Pamiętajcie, że zakład bez ryzyka to nie to samo co freebet. W eWinner nie jest on dostępny w ramach oferty powitalnej dla nowych użytkowników. Jakie są warunki skorzystania z promocji na darmowy zakład bez ryzyka? Wystarczy, że zagracie za co najmniej 20 PLN. Pamiętajcie jednak, że zwrotowi nie podlega całość kwoty, a stawka uwzględniająca 12% podatek. Oznacza to, że w celu otrzymania 150 PLN zwrotu, należy zagrać za 170,46 PLN. Plusem może być to, że eWinner nie wymaga od Was obrotu przyznanym bonusem - możecie go od razu wypłacić lub dalej nim grać.

To jednak nie wszystko. Wspomnieliśmy, że drugą częścią bonusu na start jest premia od wpłaty. W przypadku eWinner bonus od 2. depozytu to premia 50% do 500 PLN. Oznacza to tyle, że jeśli wpłacicie np. 200 PLN w ramach swojego drugiego doładowania konta gracza, eWinner przyzna Wam 100 PLN bonusu. Warunkiem otrzymania i aktywacji premii jest minimalny depozyt 20 PLN, a także zagranie kuponu z minimalnym kursem 1.50. W przypadku bonusu od drugiej wpłaty, eWinner uwzględnił warunki obrotu. Żeby wypłacić premię należy przyznaną premię obrócić 6-krotnie po kursie minimalnym 2.50.

Świetny pakiet powitalny również oferuje legalna marka BetX. Koniecznie sprawdźcie naszą recenzję o tym bukmacherze. W przypadku gdy postanowicie dołączyć, wykorzystajcie w portalu BetX kod promocyjny przy rejestracji i zgarnijcie mega bonus.

4. Zakłady bukmacherskie w eWinner - oferta

Legalny bukmacher eWinner może pochwalić się szeroką ofertą na zakłady - zdecydowanie jest ona porównywalna do tych, prezentowanych na stronach liderów rynku hazardowego w Polsce. Co za tym idzie - użytkownik ma możliwość obstawiania wszystkich najważniejszych wydarzeń ze świata sportu czy rozrywki. Jeśli ktoś jest fanem piłki nożnej - bez problemu zawrze kupony na La Ligę czy Ekstraklasę. Z kolei fani np. tenisa dodadzą do swoich kuponów zdarzenia z Australian Open czy Roland Garros. Legalne zakłady bukmacherskie online eWinner oferują również obstawianie esportu czy tworzenie swoich propozycji na zakłady (Custom Bet). Warto zaznaczyć, że szczególnie ta druga opcja jest bardzo ciekawa.

Inny bukmacher, który ma świetne opinie wśród użytkowników to BetFan. Sprawdźcie, jaki jest kod rejestracyjny BetFan oraz bonus na zakłady w naszej recenzji tego bukmachera!

5. Płatności w eWinner

Ewinner oferuje swoim użytkownikom kilka metod płatności, a wśród sposobów wpłat w eWinner znajdziecie BLIK, serwis Przelewy24 czy kartę kredytową. W przypadku wypłat w eWinner jest nieco “prościej”. Pieniądze są wypłacane użytkownikom na podany - w szczegółach profilu - numer konta bankowego - czyli tak, jak w zdecydowanej większości polskich serwisów do obstawiania.

6. Aplikacja eWinner

Aplikacja mobilna eWinner jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS. W przypadku pierwszego z systemów - link do pobrania apki eWinnera znajdziecie na stronie bukmachera. Jeśli chodzi o urządzenia z systemem iOS - możecie to zrobić za pośrednictwem AppStore.

Swoją drogą, eWinner nie jest jedynym bukmacherem, który posiada mobilną aplikację serwisu. LVBet ma aplikację mobilną, która jest jedną z największych zalet tego portalu. Możecie sprawdzić naszą obszerną recenzję bukmachera LVBet, w której się dowiecie jaki jest w serwisie LVBet kod promocyjny i jakie bonusy na start oferuje marka.

7. Czas na podsumowania - opinie o eWinner

Warto podsumować - w kilku słowach - recenzję bukmachera eWinner. Mimo krótkiego stażu na rynku bukmacherskim, eWinner w Polsce działa prężnie i ma bardzo duży potencjał - a ten nie został jeszcze, z pewnością, w pełni wykorzystany. Co prawda, żeby znaleźć się w gronie liderów rynku bukmacherskiego, trzeba byłoby wykonać bardzo dużą pracę, jednak nic nie jest niemożliwe. Na tę chwilę można po prostu napisać, że eWinner radzi sobie nieźle na polskiej “scenie”.

8. Najczęściej zadawane pytania o eWinner (FAQ)

8.1 ⚖️ Czy eWinner to legalna marka?

eWinner to firma posiadająca licencję polskiego Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności hazardowej na terenie RP. Oznacza to, że eWinner jest legalną marką, którą jednocześnie można uznać za zaufaną.

8.2 🎁 Czy w eWinner jest dostępny zakład bez ryzyka?

Tak, jest to pierwsza ze składowych premii na start w eWinner. U tego legalnego bukmachera jest to bonus do 150 PLN.

8.3 ❓ Jaki jest kod promocyjny do eWinner?

Kod promocyjny do eWinner znajdziecie na stronie KodPromocyjny, gdzie możecie zapoznać się z obszerną recenzją tego portalu.

skomentuj EwinnerKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie