KodPromocyjny.org.pl pl

Clout MMA zakłady bukmacherskie

przez Kod Promocyjny z
Clout MMA zakłady bukmacherskie

Clout MMA to kolejna federacja freak fightowa w Polsce, co dla graczy oznacza nowe okazje do obstawiania, wraz z momentem pojawienia się pierwszych zakładów bukmacherskich na Clout MMA. Organizacja wydaje się poważnym graczem na rynku. Swoimi twarzami firmują ją youtuberka Lexy Chaplin oraz piłkarz Sławomir Peszko. Na karcie walk pierwszej edycji pojawiły się zaś znane nazwiska takie jak Marcin Najman czy Tomasz Hajto. Przyjrzyjmy się zatem bliżej nowej federacji i sprawdźmy, czego możemy się po niej spodziewać, a co najistotniejsze – jak obstawiać Clout MMA. Zaczynamy!

1. Czym jest Clout MMA?

Jak już wspomnieliśmy Clout MMA to nowa organizacja w świecie walk celebrytów. Podobne przedsięwzięcia powstawały ostatnio jak grzyby po deszczu, jednak do poważnych graczy na rynku można zaliczyć Fame MMA, Prime oraz High League, z których ta ostatnia została zamknięta ze względu na niezgodności formalne, zatem nieprędko możemy spodziewać się kolejnej gali HL. Clout MMA wydaje się jej naturalnym zastępstwem, szczególnie że ambasadorami federacji są osoby wcześniej związane z High League. Lexy Chaplin, Marcin Najman, Dawid Załęcki czy Paweł Bomba to nazwiska, które albo promują Clout MMA lub znajdują się na karcie walk debiutanckiej gali.

Możnaby pomyśleć, że obstawianie Clout MMA nie będzie się zbytnio różnić od betowania Fame lub Prime MMA, jednak nowa organizacja angażuje zarówno influencerów, jak i znanych sportowców. Świadczy o tym przede wszystkim obecność Sławomira Peszki w roli włodarza Clout, a wśród walczących znaleźli się m.in. Zbigniew Bartman czy Tomasz Hajto, którzy mają zmierzyć się w walce wieczoru. Przeczytacie o niej z resztą w tekście, w którym przedstawiamy na walkę Bartman - Hajto kursy bukmacherskie. Pojawiły się również pierwsze plotki o występie Michała Kubiaka w oktagonie Clout. Trzeba przyznać, że żadnemu z tych panów nie brakuje charakteru, zatem sprawdzą się świetnie w świecie freak fightów, a mogą wnieść do niego kunszt znany z profesjonalnego sportu. Nic tylko sprawdzić jak wyglądają kursy bukmacherskie na Clout MMA, w najlepszych serwisach do obstawiania. Aby być jednak gotowym na ten moment, przeanalizujmy znane nam fakty i spróbujmy sformułować pewne typy bukmacherskie na Clout MMA.

2. Karta walk Clout MMA 1

Ten event niesie kilka pojedynków, które nie miałyby się prawa odbyć w innej federacji. Jednak twarz organizacji Clout MMA - Sławomir Peszko - zdaje się przyciągać byłych sportowców. Na karcie znajdą się tacy byli reprezentanci jak Hajto czy Bartman, a niewątpliwie wiele emocji wzbudzi starcie Najmana z Fonfarą. Poza tym, my jesteśmy niesamowicie ciekawi starcia Nikity z Najlepszą Polską Dziennikarką. Poniżej pełna karta walk Clout MMA 1.

 • Piotr Pająk vs Wojciech Sobierajski
 • Konrad Karwat – Jarosław Sobonkiewicz
 • Piotr „Lizak” Lizakowski – Dominki Skowyra
 • Kacper „Ludwiczek” Bociański – Mariusz „Super Mario” Sobczak
 • Nikola „Nikita” Alokin – Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska
 • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – Cezary Gołębiewski
 • Ewa Wyszatycka – Paulina Hornik
 • Paweł „Scarface” Bomba – Dominik Pudzianowski
 • Denis Labryga – Dawid „Crazy” Załęcki
 • Tomasz Sarara – Jay Silva
 • Marcin Najman - Andrzej Fonfara
 • Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto (Walka Wieczoru)

Oczywiście największe walki opisaliśmy w osobnych zapowiedziach, jeżeli chcesz wiedzieć jak prezentują się na walkę Najman - Fonfara kursy bukmacherskie, sprawdź nasz artykuł.

Najwyższy bonus na rynku
Dołącz do konkursu i zawalcz o tygodniową pulę €185!

3. Clout MMA – Typy Bukmacherskie

U góry możecie zobaczyć kartę walk nadchodzącej gali, z której zapewne kojarzycie niektóre nazwiska. Część starć, to zestawienia fighterów, którzy pokazali już co potrafią w oktagonie. Do takich należy m.in. pojedynek Denisa Labrygi z Dawidem „Crazy” Załęckim. Ten pierwszy na ostatniej gali High League pokonał w swoim debiucie, dobrze zapowiadającego się, Konrada Karwata. Dawid Załęcki, to z kolei doświadczony wiekiem fighter, który w poprzednich walkach mierzył się z Alanem Kwiecińskim oraz Vaso Bakoveviciem, którzy nie należą do najłatwiejszych przeciwników. Ostatnia z jego walk zakończyła się jednak porażką z Don Diego. Możemy zatem spodziewać się emocjonującego pojedynku na gali Clout MMA 1. Biorąc pod uwagę poprzednie walki, nasz typ to zwycięstwo Denisa Labrygi przed planowanym końcem walki. Decydujący jest tutaj wiek Labrygi – zawodnik jest o wiele młodszy od swojego oponenta, a swoją posturą dominuje, na wciąż dobrze zbudowanym Załęckim. Uderzenia o potężnej sile, mogą spowodować, że sędziowie nie będą musieli podejmować decyzji o zwycięzcy starcia.

Jak już wspomnieliśmy na liście walk znalazły się pojedynki Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą oraz Zbigniewa Bartmana z Tomaszem Hajto. Są to zdecydowanie gorące nazwiska, a fani frek fightów, z niecierpliwością czekają głównie na te walki. O nich mamy dużo więcej do powiedzenia, zatem poświęciliśmy im osobne artykuły, które możecie znaleźć na naszej stronie.

Typowanie Clout MMA byłoby nudne, gdyby rządziła nim tylko analiza poprzednich pojedynków. Na gali nie zabraknie również debiutów. Jednym z nich będzie starcie Moniki Laskowskiej z Nikolą Alokin. Najlepsza Polska Dziennikarka jest świetnie zaznajomiona ze światem freak fightów, jednak dotychczas przeprowadzała jedynie wywiady z zawodnikami. Jej przeciwniczka „Nikita” to TikTokerka, niegdyś związana z Danielem Magicalem, który również miał swój epizod w MMA. Chociaż są to ciekawe informacje, nie stanowią dużej pomocy w obstawianiu Clout MMA. Na podstawie walk kobiet możemy jednak wysnuć pewnie wnioski. Doświadczone i dominujące zawodniczki pokazały, że mają umiejętności aby technicznie eliminować swoje rywalki. W przypadku debiutantek walki wyglądają nieco inaczej. Często do starcia podchodzą zachowawczo, a próby ataków nie są na tyle skuteczne, aby jednoznacznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Nasz typ na Clout MMA w przypadku tego pojedynku to jego zakończenie werdyktem sędziowskim. Jeśli to dla was zbyt duże ryzyko, alternatywnym rozwiązaniem może być obstawienie długości walki – powyżej 1,5 rundy, zatem więcej niż połowa dystansu. Pośród zakładów bukmacherskich na Clout MMA, z pewnością znajdziecie takie zakłady. No właśnie, odpowiedzmy na pytanie, gdzie obstawiać Clout MMA 1? Spieszymy z odpowiedzią.

4. Gdzie obstawiać Clout MMA

Z pewnością większość polskich bukmacherów, będzie chciało zaproponować graczom kursy bukmacherskie na Clout MMA 1. Wśród największych federacji freakowych panuje jednak tendencja do przyznawania ekskluzywnych praw operatorom stron do obstawiania. W przypadku Clout MMA oficjalnym bukmacherem została Fortuna, która należy do najlepszych serwisów do obstawiania w Polsce. Na naszej stronie możecie przeczytać o nich więcej, jak i zgarnąć atrakcyjne bonusy przy pomocy kodów promocyjnych. Jeżeli chcesz wiedzieć jaki jest kod vouchera u topowego bukmachera i jak go użyć, wszystkiego dowiesz się na naszej stronie.

Najlepszy bonus na freak fighty

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 630 PLN!
Kod promocyjny

5. Kursy na Clout MMA

Oczywiście już teraz obstawisz wszystkie walki Clout MMA, właśnie w Fortunie. Tam też obstawisz choćby na galę Move zakłady bukmacherskie. Na Clout MMA 1 kursy bukmacherskie na poszczególne walki prezentują się następująco:

Zbigniew Bartman vs Tomasz Hajto - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 630 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1690530756
Andrzej Fonfara vs Marcin Najman - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 630 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1690530809
Najlepsza Polska Dziennikarka vs Nikita - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 630 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1690530481
Tomasz Sarara vs Jay Silva - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 630 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1690530698
Paweł Bomba vs Dominik Pudzianowski - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 630 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1690530209
Szalony Reporter vs Czarek Gotuje - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 630 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1690530291
Piotr Lizakowski vs Dominik Skowyra - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 630 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1690530333
Piotr Pająk vs Wojciech Sobierajski - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 630 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1690530377
Denis Labryga vs Denis Załęcki - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 630 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1690530432
Konrad Karwat vs Jarosław Sobonkiewicz - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 630 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1690530549
Ewa Wyszatycka vs Paulina Hornik - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 630 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1690530598
Ludwiczek vs Super Mario - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 630 PLN!
Kod promocyjny
Ostatnia aktualizacja: 1690530661

6. Clout MMA transmisja

Obstawiając Clout MMA, oczywiście najlepiej jest włączyć galę i śledzić wyniki Clout MMA na żywo. Na tę chwilę nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących transmisji wydarzenia, jednak wszystkie największe gale freakowe, opierają się na systemie PPV. Dostęp do transmisji live Clout MMA zapewne będzie dostępny jedynie na oficjalnej stronie organizacji za jednorazową opłatą. Jak tylko wiadomo będzie więcej o streamie Clout MMA, napiszemy o tym na naszej stronie.

7. Clout MMA FAQ

7.1 🤼‍♂️ Gdzie i kiedy odbędzie się Clout MMA 1?

Pierwszą galę Clout zaplanowano na 5 sierpnia. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00 na warszawskim Torwarze.

7.2 🤼‍♂️ Jakie są typy bukmacherskie na Clout MMA 1?

Wybrane przez nas typy to zwycięstwo przed czasem Denisa Labrygi przeciwko Denisowi Załęckiemu. Możecie również obstawić walkę na pełnym dystansie w starciu Moniki Laskowskiej z Nikitą.

7.3 🤼‍♂️ Gdzie można obstawiać Clout MMA 1?

Jednym z najlepszych polskich bukmacherów jest STS, a tylko w takich serwisach warto typować i tylko one będą oferowały zakłady bukmacherskie na Clout MMA.

skomentuj CloutMmaZakładyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie