BetX Kod Polecający

Chcesz znać kod polecający do BetX? Specjalny kod bonusowy do BetX to: BCVIP. Jest on aktywny we wszystkich, dostępnych sekcjach tego portalu, czyli: na zakładach bukmacherskich, zakładach na żywo oraz wirtualnych sportach. Kod promocyjny w BetX zagwarantuje Ci atrakcyjny pakiet powitalny.

BetX Kod Polecający: BCVIP

Typ Bonusu: Wartość Bonusu:
BetX Kod Promocyjny BCVIP
Bonus powitalny: Pakiet do 7827 PLN
Pakiet bonusów od depozytu: Do 7777 PLN
Freebet na start w BetX: Do 50 PLN
Pozostałe promocje: eSport bez podatku, nieTrafiony

1. Rejestracja i logowanie w BetX Polska

BetX max bonus (maksymalny bonus online)
BetX Kod promocyjny grudzień 2022
BCVIP
Idź do BetX
BetX Kod promocyjny styczeń 2023
BCVIP
Idź do BetX
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

W ramach podstawowych procesów, jakimi są rejestracja w BetX oraz logowanie, macie do czynienia raczej ze standardowymi elementami tej czynności. Do dyspozycji macie także nasz kod bonusowy w BetX: BCVIP - o szczegółach napiszemy jednak w dalszej częsci tekstu. Jak zatem przebiega rejestracja w BetX?

W pierwszym kroku dokonujecie wypełnienia pól związanych ze szczegółami konta - nazwą użytkownika, adresem mailowym czy hasłem do konta. Podajecie również numer telefonu oraz kod promocyjny o którym już wspomnieliśmy (BCVIP). W kolejnym etapie musicie uzupełnić Wasze dane osobowe, zaakceptować warunki regulaminu, a także dokonać weryfikacji konta. Jak widzicie - są to standardowe etapy rejestracji u legalnym bukmacherów - w BetX również. Po tym jak zarejestrujecie się, możecie po raz pierwszy zalogować się na swoje konto - po dokonaniu weryfikacji będziecie mieć dostęp do wszystkich części serwisu Bet X.

2. Kod bonusowy BetX

Kod bonusu do BetX to możliwość zgarnięcia jednej z największych premii na rynku bukmacherskim w Polsce. Ten wspomniany kod vouchera w BetX przyjmuje naszą ulubioną formę, czyli po prostu faktycznego kodu. Żeby więc skorzystać z kodu promocji BetX, jedyne co potrzebujecie zrobić to przejść na stronę BetX, otworzyć formularz rejestracyjnym, a w nim wpisać "BCVIP". Po co taki zabieg został zrobiony? Jeśli mamy na myśli serwisy bukmacherskie, odpowiedź może być tylko jedna: są to bonusy. W BetX jest tak samo.

Standardowy bonus na BetX
Bonus powitalny do 7777 zł

Nie jest to jednak jedyny portal, gdzie spotkacie się z bonusem - z lub bez wykorzystania hasła premiowego. Aktualne kody promocyjne do serwisów hazardowych znajdziecie na naszej stronie.

3. Bonus na start w BetX

Bonus powitalny w BetX jest jednym z najwyższych na polskim rynku. Ile on wynosi? Jest to pakiet na start o łącznej wartości nawet 7777 PLN! Dodatkowo, w ramach promocji czasowej, możecie zgarnąć dodatkowe 50 PLN. Interesujące jest to, że obie promocje nie łączą się, więc każdy nowy gracz BetX może liczyć w tej chwili nawet na 7827 PLN premii!

Opis bonusów zacznijmy od “mniejszej” promocji. Jej nazwa to “Podwójne wejście”. Założenie konta w BetX wiąże się z tym, że dostajecie premię powitalną. Jedną z jej części jest bonus do 50 PLN. Jego wartość jest uzależniona od wysokości waszej pierwszej wpłaty. Jak je zdobyć? Deponujecie po raz pierwszy pieniądze na swoje konto. Następnie, dokonujecie obrotu na równowartość pierwszej wpłaty na kuponie z minimalnym łącznym kursem 2.0. Jeśli się Wam uda - dostajecie kasę z bonusu. Wiele osób nazywa ten bonus freebetem w BetX. Sądzimy, że to jednak zbyt duże słowa. Nie zmienia to też faktu, że freebet bez depozytu w BetX nie jest dostępny. Opisana promocja jest jedyną tego rodzaju w BetX.

Jeśli jednak szukacie artykułu opisującego jak wyglądają i gdzie znaleźć darmowe zakłady bukmacherskie online - zawsze możecie sprawdzić tekst dostępny na naszej stronie.

Wróćmy jednak do BetX. Główna część bonusu na start w BetX jest o wiele bardziej złożona. Wpłata pierwszego depozytu w kwocie powyżej 10 PLN wiąże się z szansą zdobycia nawet 7777 PLN bonusu! Jak uzyskać tak dużą kwotę? Co oczywiste - musicie spełnić wymagane warunki obrotu. Głównym jest 4-krotny obrót depozytem. Dodatkowo, minimalny kurs całkowity to 2.44. Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 4 zdarzenia, a każde ze zdarzeń musi mieć przelicznik większy (lub równy) 1.25. Każdy obrót to 25% spełnionych wymagań. Po spełnieniu pierwszego z nich, będziecie mogli już wtedy odebrać bonus - jednak będzie on stosunkowo niższy.

Gdyby interesowały Was premie bez obrotu - w BetX na ten moment nie są one dostępne. Jednak na KodPromocyjny możecie przeczytać jak przedstawiają się bonusy bukmacherskie bez obrotu.

4. Bet X Aplikacja Mobilna

Za plus można uznać to, że BetX posiada aplikację na urządzenia mobilne. Użytkownicy tego portalu mają szansę zagrać w tej firmie zarówno sprzed ekranu komputera, jak i na urządzeniu mobilnym (znajdując się w drugiej części miasta, czy nawet świata!). Aplikacja BetX jest dostępna na systemy iOS oraz Android.

5. BetX Zakłady Bukmacherskie Online

BetX, czyli legalny bukmacher online posiada szeroką ofertę na zakłady. Nie jest ona jednak jedną z rodzaju “wyjątkowych”. Nie różni się ona niczym od większości bukmacherów - nie tylko na polskim, ale i światowym rynku. Należy jednak docenić, że BetX nie odbiega największym rywalom także na tym polu. Użytkownicy mogą obstawiać piłkę nożną, tenis, biathlon czy baseball. Opcji jest naprawdę dużo. Zakłady przedmeczowe to jednak nie wszystko. W Bet X znajdziecie także zakłady live, osobną sekcję z obstawianiem esportu, a także wirtualne sporty.

BetX nie jest też jedyną opcją na rynku, która posiada zakłady na gry karciane. W tym portalu nosi ona nazwę Live Bet i gry, jakie są w niej dostępne to poker, wojna i blackjack.

6. Opinie o BetX: recenzja, podsumowanie

Przed każdym, nowym bukmacherem na polskim rynku zawsze stoi trudne zadanie, bo przecież BetX nie jest jedyny. Dla przykładu: w portalu Fuksiarz kod promocyjny również gwarantuje bonus na start, ale to przecież nie jest wszystko. Na jakość portalu z zakładami składa się wiele czynników.

Największe firmy zdominowały rynek w ostatnich latach i niewiele “początkujących” firm ma szansę by im zagrozić. Mimo to, polski Bet X “ma potencjał”. Firma oferuje użytkownikom wysoki bonus powitalny, a także szeroką ofertę na zakłady w Bet X. Nie jesteśmy i też nie chcemy przedstawiać swojej oceny punktowej BetX. Dlaczego? Chcielibyśmy, by każde z Was miało możliwość wyrobienia sobie własnej opinii o Bet X.

7. Najczęściej zadawane pytania (FAQ) - BetX

7.1 ⚖️ Czy BetX to legalna marka?

Zgadza się, BetX to licencjonowana marka na polskim rynku hazardowym. Wszystko dzięki posiadanym, odpowiednim zezwoleniom.

7.2 💰 Jaki jest bonus na start w BetX?

W tej chwili jest to pakiet do 7827 PLN - jest to jeden z najwyższych bonusów na polskim rynku.

7.3 ✔️ Czy istnieje kod promocyjny do Bet X?

Kod promocji BetXoczywiście istnieje i należy go użyć przy pierwszym kroku podczas uzupełniania formularza rejestracyjnego. Żeby zgarnąć atrakcyjny bonus, warto w polu kod polecający BetX wpisać: BCVIP - pamiętajcie o tym.

skomentuj BetxKodPolecający
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie