Betters Kod Promocyjny

Jeśli kod promocyjny do Betters jest tym, czego szukasz to musisz wpisać hasło BCVIP podczas rejestracji! Sprawdź najważniejsze informacje o Betters - kod bonusowy to przecież nie wszystko! Czy oferta na zakłady bukmacherskie w Betters będzie najlepsza na rynku? A być może bonus na start Betters jest dla Ciebie najważniejszy? Poznaj informacje o nowym, legalnym bukmacherze online - Betters opisaliśmy w poniższym artykule. Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją Betters! Wykorzystaj nasz link rejestracyjny i odbierz atrakcyjny bonus powitalny!

Betters Kod Promocyjny

Typ bonusu: Opis bonusu:
Betters Kod Promocyjny: BCVIP
Bonus Betters na start: Freebet 20 PLN
Betters Betters ThreeBet: 2x30 PLN

1. Co wiemy o Betters?

Betters max bonus (maksymalny bonus online)
Betters Kod promocyjny grudzień 2022
Betters Kod promocyjny styczeń 2023
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Właścicielem legalnego bukmachera Betters jest firma Silesia Entertainment. Na czele zarządu spółki stoi - dobrze znany użytkownikom portali do obstawiania - Konrad Łabudek. Warto w tym miejscu wspomnieć również o danych opisywanej firmy: KRS 0000832339, NIP 5482729741, REGON 385708634. Spółka została zarejestrowana w marcu 2020 roku. Na ten moment nie poznaliśmy daty startu Betters. Patrząc jednak na to, kto “stoi” za tym bukmacherem, możemy spodziewać się produktu na wysokim poziomie.

Sprawdź nasz ranking i dowiedz się jacy są inni legalni bukmacherzy w Polsce i który z nich jest najlepszy.

2. Betters Kod Bonusowy

Jako, że Betters Online jest już dostępny, znamy też kody promocyjny do tego portalu. Jest to hasło BCVIP. Kod promocji Betters został ujawniony w momencie startu serwisu. Tak, jak obiecaliśmy, postaraliśmy się jak najszybciej zdobyć kod promocyjny do Betters.

Pozostaje jeszcze kwestia sposobu użycia kodu bonusowego Betters. Trzeba to zrobić podczas rejestracji. Do wypełnienia pozostaną Wam ponadto: email, login, hasło użytkownika, a także numer telefonu… Nie można się więc dziwić, że te pola musicie wypełnić. Jest to absolutna podstawa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wyglądają inne zakłady bukmacherskie gratis u bukmacherów, to zapraszamy do lektury naszej wcześniejszej publikacji

3. Bonus Betters na start

Wiele osób zastanawiało się, jak będzie wyglądać sytuacja w przypadku bonusu w Betters. Mieliśmy tutaj na myśli (oczywiście) pakiet powitalny. Ile wynosi bonus w Betters?Łączna wartość pakietu powitalnego w Betters to kwota nawet 130 PLN! Do dyspozycji macie freebet na start w kwocie nawet 20 PLN, a także promocję ThreeBet od Betters! Co to oznacza?

W przypadku promocji powitalnej w Betters możecie zgarnąć darmowy zakład kwocie do 20 PLN! Wystarczy, że postawicie co najmniej 20 PLN, a system automatycznie aktywuje Waszą promocję! Jednak pamiętajcie: w Betters zakłady bez ryzyka nie kończą się na pierwszym kuponie. Do dyspozycji macie promocję ThreeBet! Jak z niej skorzystać?

Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja (co jest oczywiste). Po tym, jak dołączycie do grona użytkowników Betters, należy postawić zakład za 50 PLN z kursem minimalnym 3.00. W trakcie kolejnych 72 godzin, również musicie postawić kolejne 2 zakłady o takiej samej wartości i minimalnym kursie kuponu. Gdy dokonacie tych czynności, zyskacie szansę na odbiór freebetów o wartości 20 PLN każdy.

3.1 Betters - promocje dodatkowe

Ponadto, oprócz bonusu na start w Betters, możecie zgarnąć również darmowy freebet o wartości 50 PLN! Co trzeba zrobić, by go otrzymać? Jest to pewnego rodzaju loteria. W Betters, co 50-ty zarejestrowany gracz otrzyma dodatkowe 50 PLN na grę! Oczywiście, należy spełnić pewne warunki, by wziąć udział w promocji. Po tym, jak się zarejestrujecie, należy dokonać wpłaty na swoje konto gracza. To podstawowy warunek. Reszta zależy od losu. Warto jednak dać sobie szansę - tym bardziej, jeśli planujecie grać w Betters.

4. Oferta Betters - zakłady bukmacherskie online

Wyżej wspomnieliśmy, że w większości przypadków, nowi legalni bukmacherzy nawiązują bonusami do najwyższych wartości rynkowych. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie w Betters - jest bardzo podobnie. Mamy na myśli to, że oferta Betters jest jedną z bardziej rozbudowanych. Jest to przecież jedna z najważniejszych rzeczy w funkcjonowaniu dobrego serwisu bukmacherskiego. Kod promocji Betters i bonusy to przecież nie wszystko. Kod promocyjny Betters nie wystarczy, jeśli oferta na zakłady w Betters nie będzie dla Was zadowalająca.

Jednak, tak jak sądziliśmy, w Betters spotkamy się raczej ze standardowymi zakładami do wyboru, tj. możliwością grania kuponów na piłkę nożną, tenis czy MMA. Nie mogło też zabraknąć sekcji z zakładami na esport.

A jeśli jeszcze nigdy nie robiłeś zakładów sportowych przeczytaj nasz poradnik i przekonaj się jak typować sport u bukmachera - dzięki temu zakłady sportowe w takich serwisach jak Betters nie będą miały przed Tobą tajemnic.

5. Kiedy start Betters?

Data startu Betters przez długi czas nie była podawana przez bukmachera. Po wejściu na witrynę nowego bukmachera Betters, można było przeczytać komunikat o trwających pracach, które mają przyczynić się do jak najszybszego uruchomienia serwisu Betters. Pozostawało nam wierzyć legalnemu bukmacherowi online Betters i oczekiwać na rozpoczęcie działalności przez tę markę. W końcu - stało się i kody promocyjne spieszą Wam o tym donieść. Na początku lipca 2021 roku, Betters uruchomiło swoją stronę internetową.

6. Aplikacja Betters na iOS i Androida

Podobnie jak w przypadku oferty Betters na zakłady bukmacherskie, aplikacja Betters była przez długi czas w sferze marzeń i na ten moment tak zostanie. Gracze nie mogą skorzystać z wersji Betters na iOS czy Androida. Na tę chwilę, aplikacja Betters nie została ogłoszona - ani na Androida, ani w AppStore. Musicie być jednak cierpliwi. Prędzej czy później, opisywana apka powinna znaleźć się w naszych opisach danej marki.

7. Metody płatności w Betters

Zważając na to, jak inne firmy poczynają sobie w sferze metod transferu środków, można było oczekiwać, że płatności w Betters nie będą odbiegały od “rynkowych standardów”. Do takich możemy z pewnością zaliczyć obsługę płatności kartą kredytową, systemami do obsługi płatności internetowych (takich jak Przelewy24) czy BLIK.

Gracze Betters nie mogą czuć się zawiedzeni. Nasze przypuszczenia potwierdziły się. W Betters spotkacie się z wieloma metodami płatności.

8. Opinie o Betters

Pierwsze wrażenia na temat Betters mogą być tylko pozytywne. Dużym plusem jest istnienie kodu promocyjnego do Betters. Co prawda brakuje aplikacji mobilnej Betters, jednak można być pewnym, że prędzej niż później pojawi się ona do dyspozycji graczy. Czy pomoże Wam to w zakładach bukmacherskich w Betters? Liczymy, że tak się stanie. Dodatkowo, macie wiele zakładów do wyboru - to sprawia, że oferta Betters jest jak najbardziej atrakcyjna, szczególnie na początku przygody tego serwisu.

9. FAQ - najczęściej zadawane pytania o Betters

9.1 💰Czy Betters to zaufana marka?

Oczywiście. Betters posiada wszystkie odpowiednie zezwolenia, które sprawiają, że można go uznać za markę zaufaną. Warto dodać, że w grupie tych zezwoleń znajdziemy licencję polskiego Ministerstwa Finansów. Dzięki niej, Betters działa w Polsce w pełni legalnie.

9.2 💰Kiedy start Betters?

Serwis Betters wystartował w lipcu 2021 roku i od tego momentu oferuje legalne, zakłady bukmacherskie online swoim użytkownikom.

9.3 💰Czy znany jest już kod promocyjny do Betters?

Kod promocyjny do Betters to hasło BCVIP.

skomentuj BettersKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie