Betcris Kod Promocyjny

przez Kod Promocyjny z

Betcris kod promocyjny 2023 to PCVIP. Wykorzystując to hasło podczas rejestracji otrzymacie dostęp do szeregu atrakcyjnych premii powitalnych, które łącznie mogą wynieść ponad 1400 PLN! Nasz dedykowany kod bonusowy do Betcris wykorzystacie na wszystkie sekcje dostępne w tym serwisie, czyli: zakłady bukmacherskie pre-match, zakłady live, a także sporty wirtualne.

BetCris Kod Promocyjny 2023: PCVIP

Typ Bonusu: Opis bonusu:
Bonus na start w Betcris: freebety do 1400 PLN
Gra bez podatku: codziennie do 50 PLN
Urodzinowy freebet: 20 PLN
Betcris Kod Promocyjny 2023: PCVIP

Poniższy tekst to swoista recenzja marki Betcris. Opisujemy w nim wszystkie najważniejsze kwestie, z którymi warto się zapoznać przez rejestracją w Betcris. Nie zabraknie również tego na co każdy liczy, czyli bonusów, które otrzymacie podając nasz kod promocyjny w Betcris. Bez zbędnego przedłużania - zapraszamy do zapoznania się z naszym tekstem!

1. Kiedy start Betcris w Polsce?

Betcris max bonus (maksymalny bonus online)
Betcris Kod promocyjny luty 2023
Betcris Kod promocyjny marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023
grudzień 2023 styczeń 2024

Odkąd pojawiła się informacja, że na naszym rynku pojawi się nowy legalny bukmacher to użytkownicy portali do obstawiania zaczęli zastanawiać się, kiedy Betcris PL wystartuje. Ten moment nastąpił w sierpniu 2021 roku. Trzeba przyznać, że można było się spodziewać, że Betcris wystartuje w drugiej połowie 2021 roku. Tym bardziej, że kilka miesięcy wcześniej firma rozpoczęła już poszukiwania pracowników. Wraz ze startem Betcris, użytkownicy zastanawiali się, czy będzie dostępny kod do Betcris. Po przeczytaniu wstępu do naszego artykułu - wiecie już, że możecie go użyć. Jeżeli jednak, już teraz, chcecie znaleźć inny kod promocyjny do bukmachera online to sprawdźcie wygodną wyszukiwarkę kodów na naszej stronie startowej.

2. Betcris Kod Bonusowy

Czy znamy już kod bonusowy do Betcris? Jak najbardziej! Jest to nasze dedykowane hasło PCVIP, które możecie użyć w czasie dokonywania rejestracji w Betcris. Żeby pomyślnie ją ukończyć, wystarczy, że wykonacie kilka prostych kroków. Najważniejszym z nich jest - co oczywiste - wypełnienie wymaganych pól w podanym formularzu. Oprócz kodu promocyjnego Betcris należy wpisać imię, nazwisko czy numer telefonu. Następnie, po umieszczeniu wspomnianych już danych osobistych, będziecie musieli zweryfikować konto gracza. Gdy już to zrobicie, a także wpiszecie kod bonusowy do Betcris (PCVIP), będziecie mogli po raz pierwszy przeprowadzić logowanie do Betcris.

3. Bonus na start od Betcris

Podobnie jak w przypadku kodu promocyjnego od Betcris, jest też z bonusem w tym serwisie. Wysokość bonusu od Betcris - w szczególności tego powitalnego - poznaliśmy w momencie startu serwisu. Co ciekawe, na start kwota ta była znacznie niższa, na co zdarzyło nam się trochę nawet ponarzekać. Jednak jeśli teraz użyjecie naszego kodu promocyjnego do Betcris to będziecie mogli liczyć na kwotę, która łącznie może wynieść 1400 PLN!

Bardzo mocno żałujemy, że w Betcrisie w pakiecie powitalnym nie znalazł się żaden bonus bez depozytu. Jednak w tym przypadku może być podobnie, jak z pierwszymi promocjami – oferta ulegnie zmianie (na lepsze!). Tym bardziej, że praktycznie wszyscy najlepsi bukmacherzy oferują bonusy bez depozytu - takowy da Wam choćby kod promocyjny do serwisu eFortuna - jak „brzmi” i co daje dowiecie się w artykule.

Wracając do tematu. Co znajdziecie w Betcris jako bonus na start? Czeka na Was potężny bonus! Trzeba przyznać, że kwota 1400 PLN robi wrażenie, zwłaszcza że w ostatnim czasie bukmacherzy raczej obniżają swoje ofert, a nie windują je tak wysoko. Bardzo odważny ruch ze strony Betcris, ale to nie jest tak, że założycie konto u tego bukmachera i od razu dostaniecie kasę na grę. Trzeba spełnić kilka warunków. Najprościej będzie, jeśli przedstawimy Wam na przykładzie tabeli, jak wygląda wspominana promocja. Oczywiście wszystkie szczegóły wraz z pełnym regulaminem znajdziecie na stronie bukmachera. Żeby bezpośrednio przejść do strony Betcris, przypominamy, że wystarczy wykorzystać link aktywacyjny od portalu KodPromocyjny.

Pakiet powitalnyBetcris Kwota
Freebet za pierwszy depozyt 100% do 400 PLN
Freebet za drugi depozyt 50% do 500 PLN
Freebet za trzeci depozyt 50% do PLN
Sprawdź pełny regulamin Odbierz bonus z kodem PCVIP

4. Pozostałe promocje Betcris

Odnosząc się do pozostałych promocji od Betcris, nie będziemy oryginalni. Żeby być z nimi na bieżąco - polecamy sprawdzać portal tego bukmachera, bo bukmacher proponuje sporo ciekawych promocji ograniczonych czasowo (np. mega podwyższone kursy na wybrane mecze). Do dyspozycji macie również promocje tj.: bonus urodzinowy czy codzienną grę bez podatku. Ponadto, Betcris oferuje: boosty kursów na wybrane mecze, ale także i na konkretne kupony (kupon dnia). Dodatkowo znajdziecie też promocję o nazwie ,,kasa na okrągło”, w której każdego dnia będziecie mili możliwość zakręcenia specjalnym kołem i odpowiedzenia na pytanie. Jeśli odpowiecie poprawnie to dostaniecie freebet 20 PLN! Co istotne – w promocji możecie brać udział codziennie!

Żeby jednak wiedzieć, jakie promocje są w danym momencie dostępne, musicie odwiedzać serwis Betcris lub sprawdzać ten artykuł, który jest na bieżąco aktualizowany - do czego, co oczywiste – zachęcamy. Również proponujemy Wam śledzenie informacji na temat innego z polskich, legalnych bukmacherów i tego, jak działa kod bonusowy Etoto - o tym również przeczytacie w serwisie KodPromocyjny. Jak widzicie, same korzyści płyną z obserwowania naszego portalu!

5. Aplikacja Betcris

Jako, że na polskim rynku hazardowym, praktycznie każda licząca się firma jest zaopatrzona w aplikację mobilną, Betcris również takową posiada, co nie jest oczywiście żadnym zaskoczeniem. Nie jest to również żadną tajemnicą, że już teraz mnóstwo graczy korzysta w pierwszej kolejności z aplikacji bukmacherskich. Betcris to doświadczony buk, działający na wielu rynkach, więc ich propozycja dotycząca obstawiania przez komórki jest po prostu bardzo dobra. Nie może być inaczej, jeśli działa się na rynku bukmacherskim od wielu lat. Z pewnością te doświadczenie pomogło im spokojnie wejść na polski rynek.

Zresztą, to czy portal z obstawianiem posiada aplikację mobilną, jak jest ona wykonana i czy jest dostępna na wiele platform, jest dzisiaj jednym z głównym czynników przy ocenie bukmacherów. Wzięliśmy to również pod uwagę tworząc nasz ranking legalnych bukmacherów online w Polsce. Jest on stale aktualizowany, dlatego zachęcamy Was do sprawdzenia naszego zestawienia. Znajdziecie w nim również wszystkie informacje dotyczące aktualnych bonusów i kodów promocyjnych.

6. Zakłady bukmacherskie w BetCris - oferta

W ofercie międzynarodowego Betcrisa znajdziecie mnóstwo podstawowych zakładów do wyboru, tj. obstawianie piłki nożnej, tenisa, koszykówki, portów wirtualnych czy esportu. Nikt nie zakładał, że w Betcris Polska będzie inaczej, czyli, że bukmacher znany z operowania - w szczególności - na rynkach amerykańskich, miałby zaoferować niższy poziom rozgrywki w kraju znad Wisły.

Nie ma sensu wchodzić w szczegóły, bo jeśli jakieś rozgrywki są choć trochę popularne to z pewnością znajdziecie je w tym serwisie. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i nie mamy na myśli wyłącznie typerów specjalizujących się w piłce nożnej. Oczywiście, to nie wszystko. Należało się spodziewać, że w ofercie Betcris spotkamy się z zakładami w trybie live czy sportami wirtualnymi - i tak też się stało.

7. Betcris, a Mr Bet. Co wiemy o Betcris?

Dla wielu użytkowników pojawienie się Betcrisa w Polsce było dużym zaskoczeniem. Co ciekawe, wydaje się, że Betcris zajął miejsce Mr Bet na liście legalnych podmiotów, oferujących zawieranie zakładów bukmacherskich. Można to wywnioskować z pliku dostępnego na stronie polskiego Ministerstwa Finansów. Czy to oznacza, że Betcris wywodzi się z Mr Bet? Nic bardziej mylnego. Jest to międzynarodowa marka, która działa w branży hazardowej już od kilku lat. Na swoim koncie ma, między innymi, współpracę z Ronaldinho. Można było spodziewać się, że produkty tej firmy będą bardzo wysokiej jakości.

A skoro wiemy, że Betcris prezentuje międzynarodowe standardy, to sprawdźcie jak wygląda nasza lista najlepszych bukmacherów zagranicznych - zagracie jednak u nich tylko, jeśli mieszkacie lub przebywacie poza granicami naszego kraju.

8. Recenzja Betcris - opinie, podsumowanie

Ostatni punkt naszej zapowiedzi Betcrisa to podsumowanie zebranych informacji. Wydaje nam się, że Betcris może “namieszać” w środowisku zakładów bukmacherskich. Jednak z pewnością będzie potrzebować trochę czasu, aby przebić się do świadomości graczy na naszym rynku. Na ten moment, możemy zdecydowanie pochwalić rozbudowaną ofertę Betcrisa czy uproszczony system rejestracji. Oczywiście, można się “przyczepić” do dość jednolitego bonusu powitalnego. Jednak nie można mieć od razu wszystkiego. Należy liczyć, że Betcris jeszcze się “rozkręci”. Szczególnie, że jest już dostępny kod promocyjny Betcris (PCVIP), a w przypadku wielu nowych podmiotów nie jest to wcale tak oczywista sprawa, by hasło premiowe było podane na sam start.

9. FAQ - najczęściej zadawane pytania o Betcris

9.1 ⌛ Czy Betcris to legalna marka?

Tak, Betcris znajduje się na liście Ministerstwa Finansów jako legalny podmiot oferujący zawieranie zakładów bukmacherskich w Polsce.

9.2 ⌛ Czy BetCris posiada aplikację mobilną?

Tak, aplikacja Betris jest już dostępna. Możesz ją pobrać już teraz ze strony bukmachera i rozpocząć obstawianie zakładów.

9.3 ⌛ Jaki jest kod promocyjny do Betcris 2023?

Aktualny kod promocyjny do Betcris to PCVIP.

skomentuj BetcrisKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie