Betcris Kod Promocyjny

Na rynku pojawił się BetCris, a kod promocyjny (czyli BCVIP) już teraz jest wyszukiwany przez użytkowników portali do obstawiania! Wystarczy, że wpiszecie kod promocyjny w Betcris podczas rejestracji, a uzyskacie dostęp do atrakcyjnej premii powitalnej do 250 PLN! Podany kod bonusowy do Betcris wykorzystacie na wszystkie sekcje dostępne w tym serwisie, czyli: zakłady bukmacherskie pre-match, zakłady live, a także sporty wirtualne. Poniższy tekst to swoista recenzja marki Betcris. Zapraszamy do zapoznania się z nią!

BetCris Kod Promocyjny: BCVIP

Typ Bonusu: Opis bonusu:
Betcris Kod Promocyjny: BCVIP
Bonus na start w Betcris: Pakiet do 250 PLN
Bonus bez depozytu w Betcris: Freebet 200 PLN na start

1. Kiedy start Betcris w Polsce?

Betcris max bonus (maksymalny bonus online)
Betcris Kod promocyjny październik 2022
Betcris Kod promocyjny listopad 2022
grudzień 2022 styczeń 2023
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023

Odkąd pojawiła się informacja, że Betcris to nowy legalny bukmacher w Polsce, użytkownicy portali do obstawiania zaczęli zastanawiać się, kiedy Betcris PL wystartuje. Ten moment nastąpił w sierpniu 2021 roku. Trzeba przyznać, że można było się spodziewać, że Betcris wystartuje w drugiej połowie 2021 roku. Tym bardziej, że kilka miesięcy wcześniej firma rozpoczęła już poszukiwania pracowników. Wraz ze startem Betcris, użytkownicy zastanawiali się, czy będzie dostępny kod do Betcris. Po przeczytaniu wstępu do naszego artykułu - wiecie już, że możecie go użyć. Jeżeli jednak, już teraz, chcecie znaleźć inny kod promocyjny do bukmachera online to sprawdźcie wygodną wyszukiwarkę kodów na naszej stronie startowej.

2. Betcris Kod Bonusowy

Czy znamy kod bonusowy do Betcris? Jak najbardziej! Jest to hasło BCVIP, którego możecie użyć w czasie dokonywania rejestracji w Betcris. Żeby pomyślnie ją ukończyć, wystarczy, że wykonacie kilka prostych kroków. Najważniejszym z nich jest - co oczywiste - wypełnienie wymaganych pól w podanym formularzu. Oprócz kodu promocyjnego Betcris należy wpisać imię, nazwisko czy numer telefonu. Następnie, po umieszczeniu wspomnianych już danych kontaktowych, będziecie musieli zweryfikować konto gracza. Gdy już to zrobicie, a także wpiszecie kod bonusowy do Betcris (BCVIP), będziecie mogli po raz pierwszy przeprowadzić logowanie do Betcris.

3. Bonus na start od Betcris

Podobnie jak w przypadku kodu promocyjnego od Betcris, jest też z bonusem w tym serwisie. Wysokość bonusu od Betcris - w szczególności tego powitalnego - poznaliśmy w momencie startu serwisu. Można było mieć jednak nadzieję, że jego okazałość nawiąże do liderów rynku bukmacherskiego w Polsce. Dla przykładu: kod promocyjny Forbet oferuje swoim użytkownikom pakiet powitalny składający się z wysokiego bonusu od depozytu. Należało liczyć, że w Betcris będzie podobnie. Użytkownicy liczyli, że spotkają się np. z bonusem bez depozytu. Betcris - już to wiemy - nie zawiódł także w kwestii tej promocji..

Nie mogło być inaczej. Tym bardziej, że najlepsi bukmacherzy oferują również bonusy bez depozytu - takowy da Wam choćby kod promocyjny do serwisu eFortuna - jak "brzmi" i co daje dowiecie się w artykule.

Co znajdziecie w Betcris jako bonus na start? Czekają na Was dwa rodzaje promocji. Pierwsza z nich to freebet - w Betcris bonus bez depozytu to kwota 200 PLN do wykorzystania na zakłady! Jak z niego skorzystać? W przeciwieństwie do “klasycznego, darmowego zakładu”, w przypadku Betcris musicie najpierw postawić swój pierwszy zakład. Następnie, po spełnieniu wymaganych warunków, otrzymujecie dostęp do darmowego zakładu w kwocie 200 PLN. Szczegóły znajdziecie na stronie bukmachera. Żeby bezpośrednio przejść do strony Betcris, przypominamy, że wystarczy wykorzystać link aktywacyjny od portalu KodPromocyjny.

Ponadto, w opisywanym serwisie czeka na Was zakład bez ryzyka. W Betcris jest to kwota do 50 PLN. Promocja cashback w Betcris opiera się o zwrot 50% stawki do 50 PLN - w momencie gdy Wasz premierowy zakład zakończy się niepowodzeniem.

4. Pozostałe promocje Betcris

Odnosząc się do pozostałych promocji od Betcris, nie będziemy oryginalni. Żeby być z nimi na bieżąco - polecamy sprawdzać portal tego bukmachera. Do dyspozycji macie bonus urodzinowy czy akcję “Europejskie ligi bez podatku”. Ponadto, Betcris może oferować bonusy na obstawianie poszczególnych wydarzeń, program lojalnościowy czy premię za korzystanie z aplikacji mobilnej. Żeby jednak wiedzieć, jakie promocje są w danym momencie dostępne, musicie odwiedzać serwis Betcris lub sprawdzać ten artykuł, który jest na bieżąco aktualizowany - do czego, co oczywiste - zachęcamy.

Zachęcamy Was również do sprawdzenia informacji na temat innego z polskich, legalnych bukmacherów i tego, jak działa kod bonusowy Etoto - o tym również przeczytacie w serwisie KodPromocyjny.

5. Aplikacja Betcris

Jako, że na polskim rynku hazardowym, praktycznie każda firma jest zaopatrzona w aplikację mobilną, Betcris - wydawało się, że - nie wyłamie się z tego “schematu”. Wydawało się również, że jeśli, od samego startu swojej przygody w Polsce, Betcris planuje wysoko postawić “poprzeczkę”, musi być przygotowany nawet w kwestii najprostszych i najbardziej oczywistych rzeczy. Do drugiej grupy z pewnością należy zaliczyć aplikację mobilną. Niestety, na ten moment nie jest ona dostępna. Betcris powinien pójść w tej kwestii śladami liderów rynku i zaproponować swoim graczom korzystanie z aplikacji mobilnej. Tym bardziej, że wielu graczy korzysta w obecnych czasach ze smartfonów czy tabletów.

Zresztą, to czy portal z obstawianiem posiada aplikację mobilną, jak jest ona wykonana i czy jest dostępna na wiele platform, jest dzisiaj jednym z głównym czynników przy ocenie bukmacherów. Wzięliśmy to również pod uwagę tworząc nasz ranking legalnych bukmacherów online w Polsce.

6. Zakłady bukmacherskie w BetCris - oferta

W ofercie międzynarodowego Betcrisa znajdziecie mnóstwo podstawowych zakładów do wyboru, tj. obstawianie piłki nożnej, tenisa, koszykówki czy esportu. Nikt nie zakładał, że w Betcris Polska będzie inaczej, czyli, że bukmacher znany z operowania - w szczególności - na rynkach amerykańskich, miałby zaoferować niższy poziom rozgrywki w kraju znad Wisły.

Oczywiście, to nie wszystko. Należało się spodziewać, że w ofercie Betcris spotkamy się z zakładami w trybie live czy sportami wirtualnymi - i tak też się stało.

7. Betcris, a Mr Bet. Co wiemy o Betcris?

Dla wielu użytkowników pojawienie się Betcrisa w Polsce było dużym zaskoczeniem. Co ciekawe, wydaje się, że Betcris zajął miejsce Mr Bet na liście legalnych podmiotów, oferujących zawieranie zakładów bukmacherskich. Można to wywnioskować z pliku dostępnego na stronie polskiego Ministerstwa Finansów. Czy to oznacza, że Betcris wywodzi się z Mr Bet? Nic bardziej mylnego. Jest to międzynarodowa marka, która działa w branży hazardowej już od kilku lat. Na swoim koncie ma, między innymi, współpracę z Ronaldinho. Można było spodziewać się, że produkty tej firmy będą bardzo wysokiej jakości.

A skoro wiemy, że Betcris prezentuje międzynarodowe standardy, to sprawdźcie jak wygląda nasza lista najlepszych bukmacherów zagranicznych - zagracie jednak u nich tylko, jeśli mieszkacie lub przebywacie poza granicami naszego kraju.

8. Recenzja Betcris - opinie, podsumowanie

Ostatni punkt naszej zapowiedzi Betcrisa to podsumowanie zebranych informacji. Wydaje nam się, że Betcris może “namieszać” w środowisku zakładów bukmacherskich. Na ten moment, możemy pochwalić rozbudowaną ofertę Betcrisa czy uproszczony system rejestracji. Oczywiście, można się “przyczepić” do dość niskiego (jak na polskie standardy) bonusu powitalnego czy braku aplikacji mobilnej. Jednak nie można mieć od razu wszystkiego. Należy liczyć, że Betcris jeszcze się “rozkręci”. Szczególnie, że jest już dostępny kod promocyjny Betcris, a w przypadku wielu nowych podmiotów nie jest to wcale tak oczywista sprawa, by hasło premiowe było podane na sam start.

9. FAQ - najczęściej zadawane pytania o Betcris

9.1 ⌛ Czy Betcris to legalna marka?

Tak, Betcris znajduje się na liście Ministerstwa Finansów jako legalny podmiot oferujący zawieranie zakładów bukmacherskich w Polsce.

9.2 ⌛ Czy BetCris posiada aplikację mobilną?

Na ten moment aplikacja od Betcris nie jest dostępna. Patrząc jednak na historię marki, można się spodziewać, że - w najbliższym czasie - Betcris w Polsce również zaopatrzy się w ten element funkcjonowania serwisu.

9.3 ⌛ Jaki jest kod promocyjny do Betcris?

Kod promocyjny do Betcris to BCVIP.

skomentuj BetcrisKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie