BestBet24 Kod Promocyjny

przez Kod Promocyjny z

Na liście legalnych polskich bukmacherów, którzy są już online, pojawił się kolejny podmiot: BestBet24, a kod promocyjny (PCVIP) do tego serwisu od razu zainteresował użytkowników portali do obstawiania. Tym bardziej, że jeśli użyjecie kodu bonusowego do BestBet24 podczas rejestracji, macie możliwość zgarnięcia atrakcyjnego bonusu powitalnego w postaci cashbacku do 1000 PLN. Warto dodać, że kod promocyjny do BestBet24 jest dostępny we wszystkich sekcjach serwisu, tj. na zakładach bukmacherskich, zakładach live, e-grach, sportach wirtualnych i grach karcianych.

BestBet24 Kod Promocyjny 2023

Typ bonusu Opis bonusu
BestBet24 Kod Promocyjny PCVIP
Bonus na start w Best Bet24 Cashback do 1000 PLN
Bonus “Kupon Dnia” Codziennie 50 PLN do wygrania

Poniższy artykuł to podsumowanie opinii o BestBet24 - kod promocyjny to przecież nie wszystko. Napiszemy co nieco o bonusach, dostępnych zakładach bukmacherskich, a także innych produktach z oferty nowego legalnego bukmachera Best Bet.

1. BestBet24 - kiedy wystartował nowy bukmacher?

BestBet24 max bonus (maksymalny bonus online)
BestBet24 Kod promocyjny marzec 2023
BestBet24 Kod promocyjny kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023
styczeń 2024 luty 2024

Odkąd BestBet24 otrzymał licencję na prowadzenie działalności hazardowej już w 2019 roku, trwały przygotowania nad uruchomieniem witryny. Przez długi czas mogliśmy obserwować na stronie informację o tym, że BestBet24 poszukuje “rąk do pracy”. Nie było jednak informacji o tym, w którym miesiącu można spodziewać się legalnego bukmachera BestBet24. Ostatecznie okazało się, że Best Bet24 wystartował pod koniec listopada 2021 roku.

2. Jak zarejestrować się w BestBet24?

Trzeba przyznać, że rejestracja w Best Bet24 jest najważniejszą czynnością, jaką musicie zrobić by dołączyć do społeczności tego portalu - co jest przecież oczywiste. W tej kwestii bukmacher bardzo dużo pomaga swoim graczom. Nie musicie podawać “wyszukanych” informacji - wystarczą te podstawowe, takie jak adres mailowy, hasło, numer telefonu czy - wspomniany już - kod bonusowy od Best Bet24.

2.1 Rejestracja w BestBet24 krok po kroku

  • Przejdź do strony BestBet24 przez nasz link rejestracyjny.
  • Następnie kliknij w prawym górnym rogu ekranu na przycisk “Rejestracja”.
  • W ten sposób zostaniecie przeniesieni do ekranu rejestracji. To jednak nie wszystko. Następny krok to podanie danych związanych z waszym kontem gracza, tj. adres mailowy czy numer telefonu.
  • W kolejnym kroku uzupełniacie swoje dane osobowe.
  • Podczas rejestracji nie zapomnijcie o zastosowaniu kodu bonusowego BestBet24 (PCVIP) od naszego portalu w przeznaczonym do tego miejscu.

Proces odbierania bonusu na start w BestBet24 nie jest skomplikowany, jednak nie w każdym serwisie jest to takie proste. W razie problemów z otrzymaniem bonusu warto zapoznać się z artykułem od portalu KodPromocyjny, w którym wyjaśniamy, gdzie wpisać kod promocyjny do buka.

3. Bonus na start w BestBet24 z kodem promocji

W portalu BestBet24 czeka na Was również bonus dla nowych użytkowników. W przypadku nowego legalnego bukmachera online Best Bet24 jest to cashback do kwoty 1000 PLN! Co należy zrobić, żeby go zdobyć? Tak jak wspomnieliśmy wyżej - zachęcamy do skorzystania z naszego linku aktywacyjnego do BestBet24, który pełni rolę kodu rejestracyjnego do BestBet24, a następnie wpisania hasła premiowego PCVIP w odpowiednim polu. Skoro to cashback to pewnie myślicie, że ma skomplikowane warunki obrotu bonusem? Nic bardziej mylnego.

Warunki obrotu zostały przygotowane w taki sposób, że wielu użytkowników mogło skorzystać z opisywanej promocji, co jednocześnie mogłoby być dla nich zachętą do dalszej gry. Co więc trzeba zrobić? Pierwszy krok to złożenie depozytu na dowolną kwotę. Na szczęście dla użytkowników, do warunków obrotu nie został przyjęty minimalny kurs danego zdarzenia. Jedyny wymóg to stworzenie kuponu akumulowanego. Gdy okaże się on przegrany, kolejny krok to kontakt z Supportem. Wystarczy wysłać wiadomość na czacie o chęci otrzymania bonusu cashback z powodu przegranego zakładu i to tyle! Bonusowe środki wpłyną na wasze konto gracza!

Żeby je wypłacić, wystarczy, że obrócicie przyznany bonus dwukrotnie na zakładach o dowolnym kursie i ilości zdarzeń. Trzeba przyznać, że BestBet24 postarał się w tej kwestii i nie utrudnia swoim użytkownikom otrzymania bonusu startowego. Należy tylko pamiętać, że każda kwota zakładu podlega opodatkowaniu. Oznacza to tyle, że w celu otrzymania maksymalnego cashbacku w kwocie 1000 PLN, należałoby zagrać kupon o wartości 1136 PLN.

Jeśli chcecie korzystać z podobnych ofert powitalnych u buków online, z artykułu od portalu KodPromocyjny dowiecie się, jakie są najlepsze promocje u bukmacherów internetowych.

4. Oferta Best Bet24 - zakłady bukmacherskie online

Wiemy, jak ważne są bonusy u bukmacherów - przecież sami staramy się dostarczać Wam ekskluzywne kody promocyjne na zakłady. Jednak bonusy to nie wszystko. W BestBet24 znajdziemy również bogatą ofertę na zakłady bukmacherskie. Best Bet24 oferuje swoim graczom obstawianie nie tylko najpopularniejszych dyscyplin sportowych, ale i wielu zdarzeń np. ze świata rozrywki. Oczywiście, nie jest to nowość na polskim rynku bukmacherskim, jednak należy docenić to, że BestBet24 włączył różne rodzaje zakładów do swojej oferty. Tym bardziej, że nie każda firma na to się decyduje.

Ponadto, w Best Bet 24 znajdziemy także zakłady w formie live, co ucieszy miłośników obstawiania na żywo. Oferta BestBet24 zawiera również dwie sekcje związane ze sportami wirtualnymi - “eGry” oraz “Wirtuale”, gdzie znajdziecie produkty od różnych dostawców. Best Bet24 może pochwalić się również obecnością sekcji zakładów na symulowane gry karciane.

5. Aplikacja mobilna BestBet24

Bardzo ważną kwestią jest obecność aplikacji BestBet24 od pierwszego dnia działalności serwisu. Trzeba przyznać, że to bardzo duży plus w kontekście początków tej marki w branży hazardowej. Tym bardziej, że aktualnie wielu użytkowników korzysta z zakładów bukmacherskich za pośrednictwem aplikacji mobilnych. W BestBet24 możecie pobrać “apkę” na urządzenia z systemem Android. Pamiętajcie, że nie ma możliwości pobrania aplikacji bezpośrednio ze Sklepu Play ze względu na istniejące ograniczenia. Mimo to, nie przeszkadza to w pobraniu aplikacji mobile BestBet24 ze strony bukmachera.

Preferujecie zakłady w wersji mobilnej zamiast desktopowej? Warto sprawdzić, jak obstawiać w apce STS!

6. Podsumowanie opinii o Best Bet24

Czas na podsumowanie zebranych informacji oraz opinii o BestBet24. Trzeba przyznać, że bukmacher zaczął naprawdę dobrze. Oczywiście, można byłoby się przyczepić, że jedyna forma promocji powitalnej w BestBet24 to cashback do 1000 PLN, ale wydaje się, że po prostu warto się cieszyć z tego, co jest. BestBet24 posiada szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie - nie tylko pre-match, ale i live czy sporty wirtualne. Obecność zakładów na gry karciane jest też potwierdzeniem, że BestBet24 podąża za trendami. Jeśli firma utrzyma poziom, który pokazała w momencie startu działalności, może w przyszłości zagrozić najlepszym polskim podmiotom bukmacherskim. Na ten moment trzeba uważnie śledzić rozwój Best Bet24. Tym bardziej, że sam kod promocyjny do BestBet24 nie wystarczy, by ocenić portal - nie tylko ten, ale i każdy inny.

Standardowy bonus na BestBet24
Cashback do 1000 PLN

7. BestBet24 Kod Bonusu - FAQ

7.1 Czy Best Bet 24 jest legalny❓

Tak, BestBet24 posiada wszystkie potrzebne zezwolenia by prowadzić legalną działalność hazardową na terenie RP. Oznacza to również, że można uznać ten serwis za w pełni zaufany.

7.2 Jaki jest bonus na start w BestBet24❓

Standardowy pakiet powitalny, który może odebrać każdy z użytkowników to cashback do 1000 PLN.

7.3 Czy kod bonusowy do Best Bet24 jest dostępny❓

Tak, kod promocyjny do BestBet24 jest dostępny - to hasło PCVIP.

skomentuj Bestbet24KodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie